Filmy a seriálySpravodajstvo

Netflix filmy, ktoré sa oplatí neprehliadnuť: Z tejto ponuky noviniek, si vyberie každý!

Tieto filmové novinky na Netflixe by ste si nemali nechať ujsť. Nebudú chýbať napínavé thrillery aj romantická komédia.

Streamovacia služba pre filmy a seriály s názvom Netflix stále patrí medzi špičku vo svojej oblasti. Nové tituly do tejto služby stále len pribúdajú, pričom je takmer nemožné, aby sme si ich pozreli všetky. Možnosť výberu je naozaj obrovská, a preto vám teraz prinášame tipy na najlepšie filmové tituly, aké si na Netflixe viete aktuálne pozrieť. Nájdete medzi nimi ako mysteriózne thrillery, tak aj romantickú komédiu, pričom na svoje si bude vedieť prísť každý. Aby ste teda bezcieľne neblúdili medzi všetkými tými filmami, pozrite sa spolu s nami na to najlepšie, čo si môžete aktuálne na tejto službe pozrieť.

Luckiest Girl Alive

Prvý filmový titul, na ktorý sa dnes pozrieme, je novinka s názvom Luckiest Girl Alive. Ide o nový film z dielne Netflixu, v ktorom zahviezdi ako hlavná postava známa herečka Mila Kunis. Pozeráme sa na príbeh mladej redaktorky, ktorá zamieri do New Yorku. V New Yorku si zariadi naozaj dokonalý život, ktorý by za nič nemenila. Ako to už však býva, všetko sa začne meniť a nič nemôže zostať ani zdanlivo dokonalé. Z dôvodu natáčania dokumentu sa teda musí postaviť drsnému zážitku zo strednej školy. Táto mysteriózna dráma na Netflixe hlási len dobré hodnotenia a určite by vám nemala ujsť.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Blackout

S akčnými a mysterióznymi filmami na Netflixe stále nekončíme. Podobne napínavým filmom je aj Blackout, kde sa nám v hlavnej úlohe objaví muž, ktorý si nepamätá ani svoju identitu. Po prebudení v mexickej nemocnici zistí, že kompletne stratil pamäť, no akonáhle pochopí, že mu ide po krku mafia, nie je mu všetko jedno. Začne sa tak jeho boj o vlastný život, no zároveň aj cesta, na ktorej si musí spomenúť a zistiť, kto vlastne on sám je.

Mr. Harrigan’s Phone

Ďalší film, ktorý na Netflixe aktuálne patrí medzi najlepšie, sa nazýva Mr. Harrigan’s Phone. V hlavnej úlohe nájdeme pána Harrigana (Donald Sutherland), boháča, ktorý sa zblíži s mladším chlapcom. Mladý Craig spolu so starším boháčom zdieľajú vášeň pre knihy, no spoja sa aj v téme svojho prvého iPhonu. Tajomno však prichádza až vo chvíli, kedy pán Harrigan zomrie. Craig tak stráca svojho priateľa, no nie úplne. Zdá sa mu, že pán Harrigan je tu stále prítomný.

Someone Borrowed

Prejdeme však k ľahšiemu a trochu viac oddychovému žánru. Na Netflixe sa totiž objavil brazílsky film s názvom Someone Borrowed, ktorý spadá do žánru romantickej komédie. Sledujeme príbeh mládenca, ktorý chce svojej matke chce splniť želanie a privedie si domov snúbenicu. Nejde však o skutočnú snúbenicu, len o ženu, ktorú si najal, aby sa vyhol vydedeniu. Ako to však už v romantických komédiách býva, situácia sa skomplikuje, keď na scénu prídu skutočné city.

Old People

Na zozname nám nesmie chýbať ani nový nemecký hororový snímok, ktorý sa na Netflixe objavil len nedávno. Vo filme s označením Old People sa stretneme s matkou dvoch detí, ktorá sa vráti domov z dôvodu svadby svojej sestry. Nejde však o typickú idylickú svadbu, ktorá by prebehla bez komplikácií. Stai ľudia sa tam totiž začnú hlava-nehlava vraždiť a pôvodne ideálna svadba sa zmení na boj o svoj vlastný život.

I Came By

Z dielne Netflixu pochádza aj filmová novinka I Came By pochádzajúca z Veľkej Británie. Hlavnú postavu tvorí mladý graffiti umelec, ktorý si za svoje plátna vyberá domy bohatých a vysoko postavených ľudí. V sklepe jedného domu však narazí na tajomstvo. Vzhľadom k tomu sa začnú diať rôzne veci, pričom jeho úlohou bude ochrániť sebe blízke osoby. Tento thriller rovnako patrí medzi skvelé novinky na Netflixe a v žiadnom prípade by ste si ho nemali nechať ujsť.

Videli ste niektorý z týchto titulov na Netflixe? A ktorý si plánujete pozrieť najbližšie? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close