Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Nepremeškajte zľavu na inteligentný dávkovač vody Xiaomi Xiaoda, na ktorého akcia končí už čoskoro!

Nepremeškajte akciu na inteligentný dávkovač vody od Xiaomi. Ušetriť tak môžete pri jeho kúpe a zároveň aj pri platení faktúr za vodu.

Spoločnosť Xiaomi má vo svojej ponuke naozaj množstvo dostupných gadgetov do domácnosti, ktoré sú často oveľa lacnejšie, ako konkurenčné produkty od iných výrobcov. Tento inteligentný dávkovač vody Xiaomi je toho typickým príkladom. Za oveľa menej peňazí ponúka také isté možnosti, ako jeho konkurenti a ako bonus ušetríte nie len pri jeho kúpe, ale aj pri platení mesačných faktúr za vodu.

Xiaoda Automatic Water Saver

Sedí na takmer každý typ batérie

Prvou zásadnou otázkou pri tomto produkte je určite to, či je inteligentný dávkovač vody vôbec kompatibilný s našimi „slovenskými“ batériami. Ako uvádza výrobca, v balení sa nachádza až 6 rôznych nástavcov, vďaka čomu by malo byť jeho uchytenie úplne bezproblémové na takmer akomkoľvek type batérie.

V čom spočíva jeho „inteligencia“?

Označenie inteligentný sa v dnešnej dobe často používa iba na zvýšenie ceny zariadenia, ktoré je v realite ale úplne obyčajné. Tento gadget od Xiaomi, ale svoje označenie nenesie iba tak zo srandy. Jeho inteligencia spočíva v dvojici infračervených senzorov, ktoré neustále snímajú pohyb pod kohútikom, alebo na jeho boku. Primárny senzor, smerujúci na spodok kohútika, neustále sníma, či sa pod ním nenachádza nejaký predmet, poprípade ruka.

xiaomi automaticky davkovac vody_opt
Zdroj: Geekbuying.com

Ak senzor daný predmet zachytí, takmer okamžite (odozva je len 0,25 sekundy) spustí prúd vody a po odsunutí predmetu sa automaticky aj vypne. Kohútik taktiež sníma pohyb na boku zariadenia, kde môže dávať používateľ povel na zastavenie prúdu vody, napríklad pri napúšťaní hrnca.

Výdrž až 6 mesiacov na jedno nabitie

Keďže ide o aktívny inteligentný produkt, pochopiteľne, musí obsahovať aj batériu na poháňanie senzorov. O časté nabíjanie sa ale báť nemusíte. Integrované batérie podľa výrobcu vydržia až 6 mesiacov na jedno nabitie. Po ich vybití stačí batériu nabiť microUSB káblom. Nabite batérie na plných 100 percent pritom potrvá iba 3 hodinky, čo je v pomere ku 6 mesačnej výdrži naozaj zanedbateľná hodnota.

xiaomi automaticky davkovac vody 2_opt
Zdroj: Geekbuying.com

A čo si od nás čínsky gigant za takýto gadget pýta? Jeho cena je za normálnych okolností okolo 27 eurovej hranici, no vďaka špeciálnej akcii, ktorá prebieha v partnerskom e-shope Geekbuying.com, ju môžete získať aktuálne za fantastických 17.99 eur spolu aj s poštovným Registered Airmail. Keďže ide o produkt do 20 eur, nemusíte sa báť ani žiadnych dodatočných poplatkov ako CLO alebo DPH.

 

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close