Sponzorovaný obsah

Nepremeškajte akciu na tyčový vysávač Xiaomi Deerma VC20 Plus, ktorý je jedným z najdostupnejších modelov od Xiaomi

Bohate postačujúci sací výkon na úrovni 8 000 Pa a výdrž viac ako 30 minút na jedno nabitie

Portfólio tyčových vysávačov od spoločnosti Xiaomi sa neustále rozrastá o zaujímavé modely v cenovej kategórii od niekoľko desiatok až po niekoľko stoviek eur. Na našom webe sme ich spomínali doslova desiatky, no dnes vám dávame do pozornosti ďalší zaujímavý model s označením Deerma VC20 Plus, ktorý by si rozhodne nemal prehliadnuť. 

Xiaomi Deerma VC20 Plus za skvelých 73.09 eur nájdete na Tomtop.com. PS: nezabudnite na kupón VC20PLUS

Xiaomi Deerma VC20 Plus

S tyčovým vysávačom Xiaomi Deerma VC20 Plus je vysávanie domácnosti naozaj hračka. Vďaka saciemu výkonu až 8 000 Pa a výkonu motora na úrovni 150 W zbavíte vašu domácnosť väčšiny nečistôt. 

xiaomi deerma vc20 plus 2
Zdroj: Tomtop

Vďaka batérii s kapacitou 2 200 mAh sa nemusíte trápiť s ťahaním káblov a predlžovačiek po domácnosti. Výdrž až po dobu 30 minút taktiež umožňuje vysatie celej domácnosti bez nutnosti prerušenia vysávania a dobitia batérie. 

xiaomi deerma vc20 plus hlavica
Zdroj: Tomtop

Účinný cyklónový filtračný systém zabezpečuje dokonalé triedenie zachytených nečistôt, prachu a alergénov. Pri vysávaní tak nedochádza ku nechcenému rozvíreniu prachu vo vašom obydlí. 

Zdroj: Tomtop

Vďaka kompaktnému dizajnu a sade niekoľkých nadstavcov v balení dokážete vysať aj tie najväčšie zákutia vo vašej domácnosti. V balení nájdete klasickú hlavicu na vysávanie podláh, ale aj nadstavce pre vysávanie úzkych priestorov, alebo rohov. 

Xiaomi Deerma VC20 Plus za skvelých 73.09 eur nájdete na Tomtop.com. PS: nezabudnite na kupón VC20PLUS

Tyčový vysávač Xiaomi Deerma VC20 Plus nájdete momentálne v najlepšej ponuke na e-shope Tomtop.com už za skvelých 73.09 eur s bezplatným expresne rýchlym doručením z nemeckého skladu. Pri tomto type dopravy zároveň neplatíte žiadne poplatky navyše ako clo alebo DPH

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close