Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Nepremeškajte akciu na smartfóny Xiaomi Mi A1 a nerozbitný DOOGEE S60. So špeciálnym kupónom ušetríte viac ako 50€

Výpredaj smartfónov stále pokračuje. Neváhajte a využite tie najväčšie akcie tohto roku. Vďaka akciám a špeciálnym kupónom môžete ušetriť desiatky eur. Najväčšími trhákmi sú momentálne smartfóny Xiaomi Mi A1 a nerozbitný smartfón DOOGEE S60, ktorých cenovka, sa vďaka špeciálnym kupónom, znížila na historické minimum.

Zlatá stredná cesta

Zdroj: vlastný

Ako prvý sme spomínali smartfón Xiaomi Mi A1. Ten so svojimi parametrami spadá do strednej triedy smartfónov, no určite neskalme ani tých náročnejších používateľov. Pod naozaj pekným telom smartfónu, sa nachádza procesor Qualcomm Snapdragon 625 pracujúci na frekvencií 2,0 GHz. Tomu sekundujú 4 GB pamäte RAM a 64 GB interné úložisko. Smartfón ponúka naozaj veľkú 5,5″ obrazovku s Full HD rozlíšením, ako aj dvojicu 12 Mpx fotoaparátov na zadnej strane, vďaka ktorým dokážete bezproblémovo nahrávať aj video v 4K rozlíšení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi A1 taktiež poteší aj veľkou 3080 mAh batériou, vďaka ktorej vydržíte online celý deň. Z hľadiska konektivity a ďalších funkcií, je na tom smartfón taktiež výborne. Smartfón ponúka takmer všetko, čo bežný používateľ požaduje, napríklad USB Type-C, dva sloty pre Nano SIM kartu, slot na SD kartu alebo snímač odtlačkov prsta na zadnej strane. Mi A1 je dostupný v 3 farebných prevedeniach a jeho cenovka je stanovená na 219,99 eur, no vďaka kupónu PT0146 sa dostanete na hranicu 175,28 eur.

Smartfón Xiaomi Mi A1 v špeciálnej akcií s kupónom nájdeš tu

Zrodený pre nemilosrdné podmienky

Zdroj: cafago.com

Väčšina ľudí si myslí, že nerozbitné smartfóny sú zväčša pomalé, sekajú a jednoducho neponúkajú dostatočný výkon. Opak je však pravdou a na trhu sa v posledných 2 rokoch objavili celkom zaujímavé nerozbitné smartfóny. Jedným z takýchto vymakaných tátošov je aj smartfón DOOGEE S60, ktorý je určený do naozaj extrémnych podmienok. Na prvý pohľad nevyzerá ako bežný smartfón, no svojím výkonom strčí takmer všetky smartfóny strednej triedy do vačku.

V jeho nerozbitnom tele s najvyššou certifikáciou IP68 sa skrýva 5,2″ Full HD displej, 8-jadrový procesor Helio P25 pracujúci na frekvencii 2,5 GHz, 6 GB pamäte RAM, 64 GB interné úložisko a ohromná 5580mAh batéria. Narozdiel od ostatných nerozbitných smartfónov, je DOOGEE S60 vybavený viacerými modernými funkciami. Tými najlepšími sú zrejme nerozbitný snímač odtlačkov prstov na zadnej strane, podpora Quick Charge, podpora bezdrôtového nabíjania. Budúcich majiteľov taktiež možno zaujme aj vynikajúci zadný 21MPx fotoaparát alebo podpora dvoch MicroSIM kariet. Cenovka tohto smartfónu je momentálne na úrovni 358,79 eur, no vďaka momentálnej zľave a kupónu PTS001 sa cenovka zníži na neuveriteľných 220,16 eur.

Nerozbitný smartfón DOOGEE S60 so zľavou až 130 eur nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (androidheadlines.com)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close