Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Nepremeškajte akciu na prémiové hodinky Xiaomi Amazfit GTR, ktoré ešte lacnejšie neboli

Xiaomi Amazfit GTR aktuálne kúpite za jednu z najlepších cien za aké kedy boli tieto chytré hodinky dostupné. Využite ju!

Myslíš si, že spojenie najmodernejších technológií a tej najvyššej elegancie a luxusu je nemožné? Prémiové hodinky Amazfit GTR 47 mm z výrobne spoločnosti Xiaomi Vás jednoznačne presvedčia o opaku. Moderný displej, poriadna dávka senzorov a krásny kožený remienok sú jednoducho pohladením pre oči. 

Aktuálne najlepšiu ponuku na Amazfit GTR 47 mm nájdete na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nadpriemerná výdrž batérie

Hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm sú vybavené naozaj vynikajúcim a dobre čitateľným 1,39-palcovým AMOLED HD displejom, ktorý je neustále chránený odolným sklíčkom Corning Gorilla 3. Počas používania sa môžete spoľahnúť na tie najnovšie štandardy ako Bluetooth 5.0, ktorý zabezpečuje dokonalé spojenie s vašim smartfónom, či už s iOS alebo Androidom. Najväčšou „technickou“ prednosťou hodiniek Amazfit GTR 47 mm je však výdrž batérie s kapacitou 410 mAh, ktorá za bežných podmienok vydrží až 24 dní.

Amazfit GTR recenzia_2
Zdroj: Youtube (Chigz Tech Reviews)

Majte prehľad nad svojimi aktivitami

I keď tieto hodinky na prvý pohľad príliš športovým dojmom nepôsobia, sú vybavené hneď niekoľkými senzormi a funkciami, ktoré ocenia aj tí najvášnivejší športovci. Senzor BioTracker umožňuje neustále sledovanie vášho tepu, čo sa určite pri niektorých športových aktivitách bude hodiť, no hodinky Vás upozornia aj na rizikové situácie, kedy sa im zdá váš tep neadekvátne vysoký. Samozrejmosťou sú aj funkcie ako počítadlo krokov, počítanie spálených kalórií, alebo hneď niekoľko športových režimov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Jednotlivé záznamy z cvičenia sú pritom doplnené aj o informácie zo zabudovaného GPS + GLONASS snímača, ako aj z ďalších snímačov, napríklad z akcelerometra. 

Xiaomi Amazfit GTR
Zdroj: Youtube (Chigz Tech Reviews)

Dizajn vhodný aj pre „manažérov“

Hodinky zaujmú aj svojim naozaj luxusným dizajnom. Dizajn ručičkových digitálnych hodiniek je stále viac populárny a v spojení s kovovou lunetou a krásnym hnedým koženým remienkom je to naozaj skvelá voľba aj pre náročnejších zákazníkov (pozn. redakcie: dizajn ciferníku je možné meniť pomocou aplikácie). Kožený remienok je zároveň z vnútornej strany obalený silikónom, čím je zabezpečený maximálny komfort aj počas vykonávania športových aktivít. Taktiež treba spomenúť, že samotné telo hodiniek je vytvorené z nerezovej ocele, pričom zároveň disponuje stupňom vodeodolnosti 5 ATM. 

Amazfit GTR displej bateria (1)
Zdroj: Youtube (Droid Sector)

Hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47 mm má momentálne v najvýhodnejšej ponuke e-shop TomTop.com, z ktorého si ich môžete objednať už za 119€ eur s dopravou zdarma.  Čerešničkou na torte je, že hodinky je možné objednať prostredníctvom dopravy Duty Free Shipping, vďaka ktorej sa vyhnete ďalším možným poplatkom.

Aktuálne najlepšiu ponuku na Amazfit GTR 47 mm nájdete na TomTop.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close