Neporiadok v kancelárii alebo v aute? Tak tento mini vysávač MIUI Mini jednoducho musíš mať

Miniatúrny vysávač MIUI Mini je šikovným pomocníkom pre každého s neustále špinavým autom alebo zaprataným kancelárskym stolom.

miui ilustracny
Zdroj: Hekka.com, úprava: Vosveteit.sk

Vysávanie auta či upratovanie kancelárskeho stola zrejme nemá v láske väčšina z nás. Vyťahovanie veľkého vysávača, pracné utieranie prachu alebo jazda na autoumyvárku nie sú zrovna ideálnym riešením týchto problémov. Hlavne nie v momente, ak šikovného pomocníka na upratovanie môžeš mať pri sebe naozaj neustále. S vysávačom MIUI Mini si poradíš aj s veľkými nečistotami. Ako už ale napovedá samotný názov tohto zariadenia, jeho rozmery či prípadne ťažia manipulácia ťa vôbec trápiť nemusia.

MIUI Mini – poradí si aj s tými najväčšími zákutiami

miui mini hlavica
Zdroj: Hekka.com

S rozmermi iba 45 mm na šírku a 235 mm na dĺžku sa jedná o jeden z najkompaktnejších vysávačov na trhu. Veľký význam po stránke jednoduchej manipulácie má aj nízka váha na úrovni iba 281 gramov. Vysávanie aj tých najväčších zákutí je vďaka tomu úplne jednoduché a zároveň je vysávač možné zobrať naozaj kamkoľvek. Či už máme na mysli umiestnenie v aute, v kancelárii, alebo v batohu pri cestách a podobne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
miui mini
Zdroj: Hekka.com

Priam miniatúrne rozmery však vysávač nijako neznevýhodňujú po technologickej stránke, práve naopak. Vysávač MIUI Mini ponúka na svoje rozmery priam nadštandardné parametre. Výkon až 40W a otáčky na úrovni až 40 000 otáčok za minútu sa starajú o mimoriadne výkonné sanie. Vysávač si tak bezproblémovo poradí so širokou škálou nečistôt, či už hovoríme o miniatúrnych časticiach až po veľké nečistoty napr. pri upratovaní auta.

miui mini 2
Zdroj: Hekka.com, úprava: Vosveteit.sk

Samotné nečistoty sa pochopiteľne ukladajú priamo do útrob vysávača, konkrétne do 0,5 litrovej integrovanej nádoby. Predtým však dochádza aj ku filtrácii vzduchu cez HEPA filter, čo určite ocenia alergici. Poteší aj fakt, že samotný filter je možné bezproblémovo čistiť vodou a tým predlžovať jeho životnosť a výdrž.

miui mini filter
Zdroj: Hekka.com

Na záver by sme radi vyzdvihli aj špičkovú výdrž batérie na úrovni až 30 minút v prípade vysávania na nižší výkon a až 20 minút v prípade intenzívnejšieho vysávania. Na cestách či v kancelárii určite poteší aj nabíjanie pomocou štandardného USB Type-C konektoru. Nemusíte tak so sebou nosiť žiadne ďalšie nabíjacie káble a konektory, keďže si vystačíte s bežnou nabíjačkou na Android zariadenia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre