Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

NAVEE N65 – elektrická kolobežka s dojazdom až 65 km, ktorá prekvapí výkonom a skutočne nízkou cenou

Elektrickej kolobežke NAVEE N65 by sme v tejto cenovej kategórii hľadali akúkoľvek konkurenciu naozaj ťažko.

Mestská elektrická kolobežka vhodná aj na dlhšie výlety, či celodenné brázdenie po uliciach mesta za cenu bežnej prémiovej kolobežky? Výrobca NAVEE dokazuje, že sa to naozaj dá a to bez akýchkoľvek kompromisov. Elektrická kolobežka NAVEE N65 svojim výkonom a dojazdom doslova búra konkurenciu. O šialene nízkej cene zrejme ani hovoriť nemusíme, keďže je hlboko pod hranicou bežnej „značkovej“ konkurencie.

NAVEE N65 – mestský parťák s bezkonkurenčným dojazdom

Elektrická kolobežka NAVEE N65 ponúka v cenovej kategórii okolo 500 eur naozaj bezkonkurenčný výkon až 500W. Pri svižnej akcelerácii je dostupný výkon až 900W, vďaka čomu sa človek nestratí ani v naozaj svižnej mestskej premávke. Obrovská dávka výkonu prináša benefit aj v podobe zvládania aj náročnejších stúpaní so sklonom až do 25-stupňov. Maximálna rýchlosť je stanovená na štandardných 25 km/h, čo je už, bohužiaľ, povinným štandardom v rámci EÚ.

navee n65 zlozeny stav
Zdroj: TomTop

Dojazdovo je na tom kolobežka taktiež výrazne pred akoukoľvek relevantnou konkurenciou. Batéria s kapacitou 12,5 Ah totižto spoločne s výkonným elektromotorom dokáže poskytnúť dojazd na úrovni až 65 km. Kolobežke tak nerobí problém celodenná jazda po meste, či dlhšie výlety mimo mesto.

navee n65 podstava
Zdroj: TomTop

Mimoriadne vysoký výkon a dojazd kolobežky vo väčšine prípadov znamená významne vyššiu váhu. To však nie je prípad tohto modelu, ktorý si aj napriek výkonnému pohonu a robustnej konštrukcii zachoval váhu na úrovni iba 23,5 kg. Nízka váha však nijako nepoznačila prípadnú nosnosť kolobežky, práve naopak. Tá je výrobcom stanovená až na 120 kg.

Výrobca pochopiteľne myslel aj na bezpečnostné prvky a ďalšie doplnky, ktoré už možno označiť za akúsi povinnú výbavu každej elektrickej kolobežky. Nechýba duálny brzdný systém pozostávajúci zo zadnej kotúčovej a prednej motorovej brzdy, či veľké 10-palcové kolesá s výraznejším dezénom pre lepšiu adhéziu aj v horšom počasí. Prítomný je aj mimoriadne rýchly a jednoduchý skladací mechanizmus, LED osvetlenie, LED displej priamo na riadidlách či zabudovaný stojan a rozšírená podstava pre lepšiu stabilitu.

Kolobežku NAVEE N65 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za skvelých 529,00 eur. Pre zrazenie ceny kolobežky stačí využiť zľavový kupón „TCNAVT“. K dispozícii je bezplatná doprava z poľského skladu bez akýchkoľvek skrytých poplatkov ako clo alebo DPH.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close