Naozaj takto fotí Mi 11 Ultra? Pozrite sa na snímky z najlepšieho fotosmartfónu sveta!

Mi 11 Ultra patrí medzi špičku medzi fotosmartfónmi, ako si poradil s fotografiou mesiaca? A sú jeho fotografie naozaj tak kvalitné?

Xiaomi Mi 11 Ultra_uvodny obrazok (1)
Zdroj: YouTube (Canoopsy)

Keď Xiaomi predstavilo Mi 11 Ultra, okamžite nás ohromila jeho výbava i dizajn. Nikomu určite neunikol menší displej na zadnej strane smartfónu. Model však okrem vlajkového procesoru a tejto vychytávky na zadnej strane v podobe displeju disponuje i najlepším snímačom pre fotografie na trhu, ktorý smartfón dostal až na vrchol rebríčka fotosmartfónov. Sú tieto fotografie naozaj tak kvalitné? A čo dokáže použitý ISOCELL GN2 od Samsungu v prémiovom smartfóne? Pozrite sa na snímku mesiaca, ktorú sprostredkoval portál Xiaomiadictos.com.

Detailná snímka mesiaca

Snímky nočnej oblohy sú medzi fanúšikmi mobilnej fotografie veľmi atraktívnym motívom. Práve na nich spoznáme, ako veľmi kvalitne dokáže smartfón fotografovať a so svojou snímkou mesiaca sa pochválil i fanúšik spoločnosti Xiaomi na sociálnej sieti Twitter. Pozrite sa na výsledok.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nemusíme byť odborníkmi na mobilnú fotografiu aby sme zistili, že snímka je naozaj kvalitná a mesiac je odfotený veľmi detailne. Ako sa toto fanúšikovi podarilo? Pre vyfotenie tejto snímky bol využitý 5-násobný optický zoom modelu Mi 11 Ultra a taktiež mód Supermesiac. Ten je však vyhradený len pre prémiové modely, nie je sa čomu čudovať, že práve táto snímka bola poriadená na vrcholnom Mi 11 Ultra.

Výbava smartfónu

Aby sme si pripomenuli výbavu nedávno predstaveného smartfónu, dáme do pozornosti čipset Snapdragon 888, ktorý je srdcom smartfónu. Zásluhu na fotografii má už spomínaný 50mpx ISOCELL GN2 od spoločnosti Samsung, ktorý dokáže snímky vytvoriť tak, ako keby boli vyfotené na kompaktný fotoaparát. Aby sme nezabudli, ISOCELL GN2 dopĺňajú ešte dva 48mpx snímače.

Čo sa týka displeja, Mi 11 Ultra nezaostáva ani v tejto doméne. 120Hz AMOLED displej je chránený Corning Gorilla Glass Victus a o celodennú výdrž batérie sa postará 5000mAh batéria s podporou nabíjania až do výkonu 67W i pre bezdrôtový spôsob.

Premýšľate niekto nad kúpou tohto prémiového modelu alebo ho dokonca už máte? A čo poviete na fotografiu, dokázali by ste vyfotiť lepšiu? Podeľte sa s nami v komentároch a pokojne pripojte i vaše fotografické výtvory!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre