Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Najštýlovejší skladací bicykel FIIDO D11 s dojazdom až 100 km aktuálne kúpiš za skvelú cenu

Úplná novinka od overeného výrobcu FIIDO je momentálne dostupná v poľskom sklade za neuveriteľných 859,99 eur

Hľadáš ideálny mestský bicykel, ktorý by splnil aj tie najvyššie možné nároky? Nový model D11 od overeného výrobcu FIIDO prichádza na trh v naozaj veľkom štýle. Hrdí sa nie len naozaj extrémnymi parametrami, ale najmä naozaj agresívnou cenovkou iba 859,99 eur s bezplatným doručením z poľského skladu bez ďalších dodatočných poplatkov. 

Skladací elektrobicykel FIIDO D11 za 859,99 eur s dopravou z PL skladu nájdeš TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

FIIDO D11 ničí konkurenciu

Nový elektrický skladací bicykel FIIDO D11 prichádza s úplne novým dizajnom, ako jeho predchodcovia. Hliníkový skladací rám dopĺňa nová batéria umiestnená v sedlovke bicykla a pod ňou. Vďaka tomuto dizajnu sú zabezpečené nie len lepšie jazdné vlastnosti a stabilita pri jazde, ale aj jednoduchšie a rýchlejšie zloženie behom niekoľkých sekúnd. Bicykel si aj napriek všetkým vyššie spomenutým zmenám ponechal nízku hmotnosť, v tomto prípade na úrovni 12,9 kg

fiido d11 bajk
Zdroj: FIIDO

Srdcom celého bicykla FIIDO D11 je elektromotor s výkonom 250 W. Vďaka tomuto výkonu a 11,6 AH lítiovej batérii dokáže elektromotor poháňať bicykel maximálnou rýchlosťou až 25 km/h (čisto elektrický pohon bez dopomoci). Elektromotor je pritom spriahnutý so 7 stupňovým prevodníkom od spoločnosti Shimano. Celá pohonná sústava vďaka týmto parametrom zabezpečuje čisto elektrický dojazd na úrovni od 30 do 60 km, pričom v prípade využitia dopomoci môžete počítať aj so 100 km dojazdom

fiido d11 skladaci dizajn
Zdroj: FIIDO

Výrobca FIIDO už tradične myslel aj na najvyšší stupeň bezpečnosti. V tomto prípade je bicykel FIIDO D11 vybavený kotúčovými brzdami vpredu aj vzadu, ako aj LED svietidlami, taktiež vpredu i vzadu. Výhodou tohto modelu sú aj 20-palcové kolesá a pneumatiky s o čosi vyšším profilom, takže sa môžete vydať aj na menší výlet do prírody. 

Úplne nový elektrický skladací bicykel FIIDO D11 nájdeš momentálne v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za skvelých 859,99 eur s bezplatným doručením z poľského skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Pre zrazenie cenovky však nezabudni zadať zľavový kupón „GKB517S“.

Skladací elektrobicykel FIIDO D11 za 859,99 eur s dopravou z PL skladu nájdeš TU!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close