APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Najlepšie Windows 10 appky pre váš nový počítač!

Práve ste zakúpili nový počítač s Windows 10, nastavili ho a teraz hľadáte nejaké skvelé aplikácie. Či už ide o produktivitu alebo zábavu, Windows Store ponúka všetky aplikácie, ktoré potrebujete. V tomto článku vám prinášame prehľad zopár z nich, ktoré by vo vašom počítači určite nemali chýbať.

Readit

Veľká populácia ľudí každodenne používa Reddit pre čítanie správ alebo získanie dennej dávky smiechu a tiež aby spoznala nových priateľov s podobnými záujmami. Readit je aplikácia Universal Platform (UWP) pre Reddit, ktorá má takmer bezchybné užívateľské rozhranie. Príspevky sa ukladajú v ľavej časti okna, kde si ich môžete prechádzať a všetko, čo skutočne chcete čítať, sa zobrazí spolu s komentármi v pravej časti okna. Vyskakovací bočný panel umožňuje ľahko vyhľadávať a uverejňovať príspevky v subreddits a široká škála nastavení zaručuje, že vaša skúsenosť s Redditom je presne taká, akú ju chcete.

Readit
Readit
Price: Free

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Awesome Tube

Neexistuje žiadna oficiálna aplikácia YouTube pre Windows 10, ale to neznamená, že si všetky svoje obľúbené videá nemôžete vychutnať v samostatnej aplikácii. Užívateľské rozhranie Awesome Tube umožňuje jednoduché prehliadanie najobľúbenejších videí a navyše si ich môžete ukladať na neskoršie prezeranie. Funkcia obrazu v obraze umožňuje vyhľadávanie ďalších videí, zatiaľ čo aktuálne prehrávané video zostáva v malom ráme. Ak máte tiež vlastný obsah, ktorý chcete zdieľať, svoje výtvory môžete uplodovať priamo cez aplikáciu. Čo sa týka YouTube na vašom PC, táto bezplatná aplikácia UWP je jednou z najlepších.

ATube - YT App
ATube - YT App
Developer: 3AMS
Price: Free

Instagram

Aplikácia Instagram pre Windows 10 sa po niekoľkých aktualizáciách stala sa presne tým, čo ľudia chceli. Ak ste zžití so svojim Instagramom na telefóne, v tejto aplikácii sa budete cítiť ako doma. Potiahnite prstom alebo skrolujte pre prejdenie news feedom, hľadajte nových, zaujímavých prispievateľov, spravujte svoj profil a pozrite si, koľko lajkov ste dostali.

Instagram
Instagram
Developer: Instagram
Price: Free

Netflix

Netflix v poslednej dobe vydáva úžasné pôvodné seriály popri svojej obrovskej zbierke milovaných filmov a TV show. Vďaka intuitívnej aplikácii na Windows 10 získate jednoduchý prístup k celému setu bez otvorenia webového prehliadača.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free

Zoznam užitočných aplikácií na Windows 10, ktoré by vo vašom počítači určite nemali chýbať sa týmto nekončí. V ďalšej časti článku vám predstavíme ďalšie, ktoré si určite zamilujete.

Zdroj: vlastný 

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close