Filmy a seriálySpravodajstvo

Najlepšie Netflix filmy: Tieto filmy s českým dabingom by ste nemali prehliadnuť, stoja za hriech!

Pozrite sa na 6 filmov s dabingom nižšie, ktoré si môžete aktuálne pozrieť na Netflixe.

Netflix je studňou kvalitných filmov, ale i seriálov. Platforma má však jeden neduh a tým je odporúčací algoritmus obsahu, ktorý nás je schopný zacykliť na dlhú dobu v rovnakom obsahu. Dovoľte nám dať vám preto do pozornosti viacero filmov, ktoré sa oplatí pozrieť.

Brazen

Brazen je jedným z najnovších filmov, ktorý nájdeme na platforme Netflix. Tento film je adaptáciou románu Nory Roberts, Brazen Virtue. Príbeh sleduje postavu Grace Miller, autorku známych románov, v ktorých dochádza k vraždám žien. Pred sebou má však najťažší prípad v kariére, musí objasniť vraždu svojej sestry. Otázkou je, kto by chcel zabiť učiteľku? Ako však Grace neskôr zisťuje, tak jej setra nebola len učiteľkou, ale s obľubou sa predvádzala aj pred webkamerou. Grace následne odhaľuje, že ide o sériového vraha a preto sa rozhodne v utajení ako dievča z webovej kamery, že ho odhalí. Podarí sa jej to?

Hypnotic

Jedným z ďalších a relatívne nových filmov je i dráma Hypnotic. Hoci film má vcelku nudný rozbeh, tak plynúcim časom prichádza i tak žiadané napätie. Príbeh sa točí okolo hlavnej postavy Jennifer, ktorú stvárnila Kate Siegel. Jennifer hľadá sebazdokonaľovanie, a preto požiada o pomoc renomovaného hypnoterapeuta. Po niekoľkých intenzívnych sedeniach však zistí, že terapeut ju zneužíva a snaží sa ňou manévrovať smerom, akým potrebuje. Podarí sa Jennifer vzdorovať terapeutovi, ktorý jej mál pôvodne pomôcť?

Der seltsame Fall des Benjamin Button

Príbeh Benjamina Buttona je film, ktorý vás chytí za srdce. Hlavnú úlohu vo filme hrá Brad Pitt, ktorý sa narodil ako starý a jeho rodičia ho odvrhli. Našťastie sa dostal do správnych rúk. Postupne ako staré bábätko rástlo, tak každý očakal, že čoskoro umrie. Pravdou však je, že v skutočnosti mladol a naberal na sile. Benjamin skrátka prežíval život opačným smerom. Od staroby, cez najlepšie roky, až po batoľa. Počas tejto cesty zažil to čo zažívame i my, útrapy, smútok, lásku, ale i šťastie. Ako sa s tým vysporiadal a hlavne, ako sa tým vysporiadalo i jeho najbližšie okolie?

The Unforgivable

The Unforgivable je drámou, v ktorej si hlavnú úlohu zahrala Sandra Bullock. Film má veľký potenciál, aby oslovil široké spektrum ľudí. Má hutnú atmosféru a intenzívny príbeh, ktorý sa točí okolo ženy, ktorá opustila väznicu po 20 rokoch za jeden z najhorších trestných činov – zastrelila policajta. Tvrdý návrat do reality je však nepoloží na kolená a to aj napriek tomu, že stratila svoj domov, ale i mladšiu sestru, o ktorú sa v minulosti starala a rozhodne sa o ňu opäť zabojovať. Bez peňazí a priateľov je to však náročné a rovnako na päty jej šliapu i kolegovia zastreleného policajta, ako aj jeho deti, ktoré chcú pomstu.

The King

„Kráľ nemá priateľov, ale len prívržencov a nepriateľov“. The King je drámou, ktorá stojí za pozretie. Ide o historický film, ktorý zachytáva príbeh princa Hala, ktorý po otcovej smrti musí zvládať palácové intrigy, zdedenú vojnu a celkovo musí čeliť  chaosu v kráľovstve. Film pomalým rozprávaním starostlivo sleduje zmenu uvažovania a postoje bohémskeho pacifistu v krutého bojovníka, ktorému nezostáva nič iné ako len bojovať, ak chce ustáť svoju česť. Film zároveň pekne vykresľuje historicky anglickú a francúzsku „politickú povahu“.

The Power of Dog

Ide o film, ktorý nie je pre každého a je náročným na diváka. Príbeh v pomalom tempe sleduje dvoch bratov, ktorí sa starajú o rodinný statok a o dobytok uprostred divočiny. Jeden je pokojný, kultivovaný a dobrosrdečný, druhý nepríjemný. Prvý si na ranč privedie novú (ovdovelú) manželku a syna, ktorý má ďaleko od toho, aby bol statkárom. Napätie v domácnosti neskôr neustále rastie, pričom druhý z bratov nie je nadšený z bratovej manželky a postupne sa schyľuje k rodinnej tragédii.

Našli ste si medzi filmami vyššie, čo vás oslovilo? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close