Spravodajstvo

Najlepšie filmy na Netflixe: Týchto 10 filmov by ste nemali prehliadať

Pozrite si 10 filmov, ktoré v nedávnej minulosti pribudli v službe Netflix a stoja za pozretie

Služba Netflix je stále populárnejšiu a to aj v našom regióne. Dôvodom je, že je neustále aktualizovanou o nový  a zaujímavý video obsah. A práve preto by sme vám chceli dať do pozornosti niekoľko zaujímavých filmov, ktoré pribudli v nedávnej minulosti. Pevne veríme, že výber filmov nižšie sa vám bude páčiť.

Over The Moon

Over The Moon je film, ktorý poteší hlavne mladšie ročníky. Hlavnou hrdinkou je dievča menom Fei Fei, ktorá sa rozhodne postaviť raketovú loď, aby sa stretla s bohyňou mesiaca, Chang’e. Keď sa jej to nejako podarí, tak so svojim zajačikom Bungee, ktorého dostala od svojej zosnulej mami, a spolu s nevlastným bratom Chinom, zažijú úplne nový svet. 

Enola Holmes

Hoci väčšina z nás pozná meno Sherlock Holmes, tak málo kto tuší, že mal mladšiu sestru menom Enola, ktorá je hlavnou hrdinkou tohto filmu. Rovnako ako jej brat, tak aj ona má nadšenie pre odhaľovanie páchateľov trestných činov. Tentokrát rozlúštenie zločinu bude však o niečo osobnejšie. Dôvodom je, že bude pátrať po svojej matke, ktorá zmizla.

The Old Guard

The Old Guard je najväčším letným hitom serveru Netflix. Ide o film, v ktorom má skupina vojakov na čele s Andromache „Andy“ zo Scythie nadľudské sily. Majú nevídané regeneračné a liečiteľské schopnosti, ktoré ich robia vo svojej podstate nesmrteľnými. Keď však dostanú zákazku, pri ktorej dôjde k odhaleniu ich schopností, tak budú musieť bojovať o to, aby ochránili svoju slobodu.

I’m Thinking Of Ending Things

I’m Thinking Of Ending Things je psychologický hororový film, v ktorom sa mladá žena rozhodnute ukončiť niekoľkoročný vzťah so svojim priateľom, Jakeom, počas cesty k jeho rodičom. Táto cesta ako aj plány mladej ženy naberú však úplne iný spád, ako pôvodne očakávala.

Extraction

Uprostred medzinárodnej drogovej vojny medzi konkurenčnými rodinami je Tyler Rake, profesionálny žoldnier, najatý na záchrannú misiu uneseného indického chlapca v bangladéšskej Dháke. Ide o syna, ktorého otec je jedným z najnebezpečnejších zločineckých šéfov miestneho podsvetia. Plán záchrany avšak nejde podľa predstáv a skomplikuje sa. Potom, ako bude Tyler odhalený, tak bude musieť spolu s chlapcom bojovať o prežitie. Podarí sa im to?

The Half Of It

Plachá študentka Ellie je požiadaná sladkým, ale plachým atlétom Paulom, ktorý potrebuje pomôcť, aby si ho všimla mladá  dievčina, ku ktorej prechováva city. Ich nové a nepravdepodobné priateľstvo sa ale neskôr skomplikuje, keď Ellie prepadne citom, ktoré cíti. Ako to celé dopadne?

The Boys In The Band

Dej filmu je sústredený okolo narodeninovej párty, na ktorej sa zúčastnilo 9 homosexuálov. Večer, ktorý sa pôvodne vyvíjal idylicky, bol však narušený nečakanou návštevou, ktorá všetko otočila naruby. Ako celá oslava nakoniec dopadne?

The Forty Year Old Version

The Forty Year Old Version je jedným z ďalších zaujímavých filmoch, v ktorom Radha, hlavná postava filmu, ktorá je na pokraji svojej štyridsiatky zúfalou lebo vo svojom života nič doposiaľ nedosiala, zistí, že má talent v rapovaní. Podarí sa jej však dosiahnuť vytúžený úspech, po ktorom roky túžila?

The Devil All The Time

The Devil All The Time je psychologický triler, ktorý vychádza z populárneho románu Donalda Ray Pollocka. Zachytáva sériu postáv v malom, ale skazenom meste, ktoré sa točia okolo hlavného hrdinu filmu, mladého muža oddaného ochrane tých, ktorých má rad. Dej je mimochodom situovaný do povojnového obdobia a hemží sa nie len násilím, ale aj korupciou.

The Trial Of The Chicago

The Trial Of The Chicago je film, ktorý je situovaný do 70. rokov minulého storočia. Film zachytáva skupinu „Chicago Seven“, ktorá demonštrovala proti vojne vo Vietname.  Pôvodne protest, ktorý mal byť pokojným a kludným vyjadrením odporu, sa premenil vo vlnu násilia a stretu s políciou. Organizátori tohto procesu následne boli obvinení z podnecovania nepokojov a násilia. Ako  dopadol tento súdny spor, ktorý patrí medzi jeden z najznámejších v americkej histórii?

Narazili ste v nedávnej minulosti aj vy na filmy, ktoré stoja za pozretie? Dajte nám ich nižšie v komentároch vedieť. 

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close