Nahrajte si do ľubovoľného Xiaomi smartfónu ovládanie hlasitosti z MIUI 12.5

Inštalácie nového rozhrania ovládania hlasitosti vám zaberie len niekoľko desiatok sekúnd

MIUI 12.5 ovladanie hlasitosti
Zdroj: Vosveteit.sk

Xiaomi koncom minulého roka predstavilo nadstavbu MIUI 12.5, ktorá priniesla viacero vylepšení. Odhliadnuc od nových funkcií vrátane desktopového režimu Semi-desktop, ktorý podporuje hŕstka zariadení, tak spoločnosť zároveň predstavila aj niekoľko dizajnových úprav rozhrania.

Jednou zo zmien je aj nové grafické rozhranie ovládania hlasitosti zariadenia, kde okrem iného pribudla aj nová funkcia. Konkrétne pribudol rýchly prístup k režimu Do Not Distrub.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V súčasnosti dostupnosť nadstavby MIUI 12.5 vrátane nového rozhrania, je však limitovanou len pre niekoľko smartfónov a to len v domácej Číne. Zároveň treba dodať, hoci globálne uvedenie nadstavby a tým pádom dostupnosť nových funkcií sa pomaly blíži, tak aj napriek tomu, bude prebiehať relatívne dlhá fáza testovania nadstavby naprieč jednotlivými smartfónmi.

Vyskúšajte si už dnes nové ovládanie hlasitosti

Portál Xiaomiportal.sk najnovšie upozorňuje na možnosť manuálneho nahrania .APK súboru, ktorý dokáže prepísať vzhľad súčasného ovládania hlasitosti z MIUI 12 nadstavby na nové. Samotný proces inštalácie je veľmi jednoduchým.

Postačí vám k tomu stiahnuť inštalačný súbor, ktorý nájdete na tejto adrese. Následne sa vám do zariadenia stiahne ZIP súbor, ktorý je potrebné rozbaliť. Potom v priečinku, do ktorého ste dali rozbaliť súbor, budete mať dostupný .apk súbor, ktorý otvorte a nainštalujte. Po krátke chvíli, ako prebehne inštalácia, tak budete mať dostupné nové rozhranie ovládania hlasitosti.

Zároveň treba dodať, že v procese inštalácie, vás môže systém vyzvať k udeleniu povolení, aby mohol inštalovať aplikácie z iných zdrojov, ako obchod Google Play.

Pevne veríme, že návod vám funguje ako aj to, že sa vám nové rozhranie páči. Budeme radi, ak podporíte tento článok aj zdieľaním.

Via Xiaomiadictos.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre