Nadstavba MIUI získa užitočnú funkciu, ktorú isto oceníte: Pozrite sa, ako bude Smart Toolbox fungovať!

Smart Toolbox v nadstavbe MIUI nám jasne zmení zážitok z používania smartfónu. Novinka má prísť už vo verzii nadstavbyMIUI 13.

Xiaomi MIUI
Zdroj: Vosveteit.sk

Nadstavba MIUI je častokrát dopĺňaná o nové a nové funkcie, ktoré vylepšujú používateľský zážitok z používania smartfónov. Medzi najnovšie funkcie sa po novom pridá i tzv. Smart Toolbox, ktorého názov vám už môže trochu napovedať, v čom bude spočívať. Na novú funkciu nás upozornil portál Xiaomiadictos.com, kde prvýkrát vidíme, ako bude novinka fungovať a ako sa zakomponuje do celého dizajnu nadstavby MIUI. Ako funkcia bude Smart Toolbox určite užitočná a zamilujete si ju aj vy. A ako bude vlastne fungovať? Pozrite sa na to spolu s nami!

Smart Toolbox ako užitočný pomocník pri používaní smartfónu

Ako často sa vám stáva, že sa vám zdá používanie smartfónu až príliš zdĺhavé a komplikované, a uvítali by ste nejaké zjednodušenie? A koľko aplikácií vo svojom smartfóne využívate naozaj na dennej báze? Častokrát bežný používateľ smartfónu využíva len pár aplikácií, ktoré otvára stále dookola. Vo veľkom množstve zvyšných aplikácií sa však ľahko stratia a my ich musíme komplikovane hľadať. Xiaomi však s nadstavbou MIUI prináša riešenie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Smart Toolbox bude plniť funkciu akéhosi docku s najčastejšie používanými aplikáciami. Podobnú funkciu sme mohli vidieť už napríklad v takých tabletoch z radu Mi Pad 5, ktorá však zatiaľ do smartfónov neprišla. A vďaka Smart Toolbox už nebudeme musieť hľadať aplikácie v menu s aplikáciami či prechádzať domovskou obrazovkou. Túto funkciu budeme môcť kedykoľvek jednoducho vyvolať na našu plochu a naše obľúbené aplikácie budeme mať stále po ruke.

Smart Toolbox MIUI
Zdroj: Xiaomiadictos.com

V ktorej verzii nadstavby MIUI sa novinka nachádza?

Verzia známa pod číslom V5.6.9.211028.0.1 v súčasnosti skrýva nový Smart Toolbox. Asi nikoho neprekvapí, že ide o verziu čínskej nadstavby, kde funkcia príde oveľa skôr, ako do globálnej či európskej verzie využívanej na našom trhu. Podľa všetkých dostupných informácií by sa však novinka mala dostať do Európy už vo veľmi blízkej dobe, a to s nadstavbou MIUI 13. Jej predstavenie by sa už ďalej odkladať nemalo a ako informoval samotný CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, MIUI 13 bude tou najlepšou nadstavbou, akú Xiaomi doteraz prinieslo.

Čo poviete na Smart Toolbox, využijete túto novinku? Alebo vám príde už ako zbytočnosť v nadstavbe? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre