APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Na YouTube sa objavilo tlačidlo prehrávania videí v slučkách. Dostupné je pre malú časť používateľov. Patríte medzi nich?

Opakované prehrávanie obľúbených videí a skladieb v mobilnej aplikácii YouTube, by mohlo byť už čoskoro jednoduchšie.

Mnoho služieb obzvlášť tých hudobných, disponuje tlačidlom prehrávania obsahu v slučke. Ide o jednu zo základných funkcií, ktorú nájdeme vo väčšine hudobných, či video aplikáciách. Paradoxom je, že hoci YouTube je najväčším video serverom na svete, tak touto funkciou v prípade mobilných aplikácií nedisponuje a to aj napriek tomu, že je zo strany používateľov žiadanou. To by sa však mohlo v dohľadnej dobe zmeniť.

V mobilnej aplikácii YouTube sa objavilo tlačidlo prehrávania videí v slučke

Portál androidpolice najnovšie upozorňuje na to, že v mobilnej aplikácii YouTube sa objavila funkcia, ktorá umožňuje prehrávanie vidí v slučke. Ide o obzvlášť šikovnú funkciu, ak vám nejaký video klip padol do oka natoľko, že ho chcete počúvať opakovane. V súčasnosti totiž musíte obnoviť stránku, prípadne existujú ešte ďalšie triky, ale tie nie sú tak komfortnými. Napríklad, aby ste mohli prehrávať video v slučke, tak si musíte vytvoriť zoznam skladieb s daným videom, a následne budete môcť zoznam skladieb prehrávať opakovane bez toho, aby ste museli obnoviť stránku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
YouTube_tlacidlo prehravania v sluckach
Zdroj: androidpolice

Samotné tlačidlo je dostupné v rámci ponuky, kde môžeme upravovať napríklad kvalitu prehrávaného videa. Druhým dychom portál dodáva, že dostupné je len pre limitovanú časť používateľov. Pevne však veríme, že toto tlačidlo bude čoskoro dostupné naprieč globálnym trhom pre všetkých používateľov. Prvé zmienky o prácach na tejto funkcii sa pritom objavili v priebehu marca tohto roka. V súčasnosti však nevieme presne povedať, či a kedy bude sprístupnenou. Zaznamená zmeny však naznačujú, že nemusíme byť ďaleko od uvedenia týchto zmien v prax.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close