SpravodajstvoTechnológie

Na udalosti 23. mája Microsoft „ukáže svetu, čo bude ďalej“

23. mája sa v čínskom Šanghaji uskutoční dlho očakávaná udalosť Microsoftu. Na svojej stránke však neposkytol žiadne detailné informácie o tom, čo presne môžeme od tohto podujatia očakávať. Nezverejnil na nej nič viac ako dátum a miesto konania udalosti. Láka na ňu však hláškou, že „ukáže svetu, čo bude ďalej“, čím pravdepodobne naráža na predstavenie svojich budúcich produktových plánov.

Udalosť roka

Podľa informácií portálu Windowscentral Microsoft odhalí informácie o novom hardvéri. Na udalosti bude prítomný aj vedúci zariadení spoločnosti Panos Panay, ktorá tento týždeň odhalila nový Surface Laptop, so systémom Windows 10 S, a dočkáme sa aj „globálnych a regionálnych“ noviniek.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Z týchto všeobecných informácií môžeme len hádať, čo v skutočnosti Microsoft na tejto udalosti oznámi. Spoločnosť už dlhšie tvrdí, že pripravuje spustenie svojho nového Surface Pro 5, ktorý by mal byť skromnou evolúciou svojho predchodcu. Budúci týždeň Microsoft tiež hosťuje developerskú konferenciu Build 2017, kde sa zameria predovšetkým na svoj softvér a platformy.

Zdroj: news.microsoft.com, windowscentral.com, vlastný (obrázok)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close