SamsungSpravodajstvo

Modely Galaxy A34 a Galaxy A54 od Samsungu môžu prísť už o niekoľko dní: Poznáme možný dátum predstavenia!

Smartfóny ako Samsung Galaxy A34 a Galaxy A54 by mali už čoskoro prísť na trh. Známy tipster odhalil dátum predstavenia.

Jar už pomaly klope na dvere a s ňou prichádza aj množstvo nových smartfónov či iných zariadení. Medzi jarné novinky môžeme už tradične zarátať aj nové telefóny od spoločnosti Samsung, ktoré spadajú do strednej triedy. Cenovo atraktívnymi modelmi budú tento rok modely Galaxy A34 a Galaxy A54, o ktorých počujeme v poslednej dobe čoraz častejšie. Aktuálne však portál sammobile.com informuje o očakávanom dátume predstavenia, kedy by tieto atraktívne novinky mohli zaujať široké spektrum fanúšikov. Kedy teda majú podľa tohto úniku nové smartfóny od Samsungu prísť na trh? Bude to už o pár dní a ak to zaujíma aj vás, tak ste na správnom mieste!

Známy tipster odhalil očakávaný dátum predstavenia Galaxy A34 a Galaxy A54

Modelový rad Galaxy S23 s vlajkovými smartfónmi pre rok 2023 už je na svete. Po predstavení vlajkových lodí je ale na rade stredná trieda v podaní lacnejších smartfónov. Nimi budú pre tento rok zariadenia ako Galaxy A34 a Galaxy A54, o ktorých sme sa stihli už dozvedieť viacero informácií. Len nedávno totiž unikli na verejnosť ich špecifikácie, ktoré by mali na trh priniesť už čoskoro. Podľa našich informácií tak má lacnejší Galaxy A34 ponúknuť čipset MediaTek Dimensity 1080 a lepšie vybavený Galaxy A54 zasa Exynos 1380.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Snapdragonov sa teda nedočkáme ani tento rok v sérii strednej triedy smartfónov. Okrem výbavy sa však dozvedáme aj očakávaný dátum predstavenia modelov. Tipster OnLeaks poukázal na to, že z dôveryhodného zdroja získal informáciu o dátume predstavenia. Podľa neho by sa novinky mali objaviť už 15. marca, čo je takmer za rohom. Túto informáciu však podľa neho nemôžeme považovať za stopercentne pravdivú. Na druhú stranu je však vysoko pravdepodobné, že dátum bude nakoniec s realitou aj korešpondovať.

Na internete sa objavili aj snímky zariadení

Okrem očakávaného dátumu predstavenia a výbavy telefónov však toho vieme oveľa viac. Nedávno sa totiž internetom začali šíriť snímky telefónov. Modely Galaxy A34 a Galaxy A54 by sa mali výrazne podobať na vlajkové zariadenia, pričom by sa mali líšiť najmä farbami. Tie majú byť živšie a osloviť by mali aj mladších používateľov. Hlavným rozdielom v dizajne medzi telefónmi tak má byť displej. Lacnejší Galaxy A34 totiž ponúkne notch pre selfie kameru v tvare kvapky, drahší Galaxy A54 zasa vsadí na priestrel v strednej časti displeja.

V prípade, že bude aktuálne uniknutý dátum predstavenia reálny, tak by bolo už skutočne len málo informácií, ktoré ohľadom noviniek nevieme. Ide hlavne o cenu telefónov, ktorá je stále tak trochu záhadou. Podľa našich očakávaní však drahší telefón získa cenu okolo 500€, pri lacnejšom Galaxy A34 by sme teda zaplatili ešte o niečo menej.

Tešíte sa na predstavenie noviniek strednej triedy od Samsungu? A zvažujete kúpu niektorého z nich? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close