SpravodajstvoXiaomi

MIUI Galéria si prejde zmenami: Tri dôležité funkcie sú už na ceste, ktoré z nich využijete vy?

MIUI Galéria už čoskoro prinesie tri skvelé funkcie, ktoré zjednodušia vyhľadávanie snímok v galérii. Pozrite sa, ktoré to sú.

Čínska spoločnosť Xiaomi sa medzi všetkými svojími produktami pýši najmä svojou nadstavbou MIUI, ktorá prináša každú chvíľu nové a nové skvelé funkcie. Niekedy nám príde nová funkcia do Nastavení, inokedy do aplikácie Hudba, no najnovšie sa môžeme tešiť až na tri novinky v aplikácii MIUI Galéria, informuje portál Xiaomiadictos.com. Čo všetko uvidíme už čoskoro v galérii a ako sa zmení organizácia fotiek a snímok v galérii? Pozrite sa s nami na celkovo tri novinky, ktoré si isto okamžito zamilujete!

MIUI Galéria prinesie hneď tri nové funkcie

Aplikáciu MIUI Galéria využíva mnoho používateľov Xiaomi, Redmi i Poco smartfónov, keďže je v smartfóne predinštalovaná a ponúka naozaj prehľadné rozloženie vašich snímok. Len malé percento používateľov smartfónov v skutočnosti siaha po alternatívach pre zobrazovanie a úpravu snímok. Táto aplikácia však bude už čoskoro ešte lepšia ako doteraz.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Medzi tri nové funkcie patrí napríklad zobrazenie mapy so snímkami. Ako isto viete, snímky si v galérii pamätajú i miesto, kde boli vytvorené. Vďaka tomu Xiaomi bude môcť priniesť funkciu, ktorá vaše snímky „zoskupí“ na mape a pre vás tak bude ľahšie nájsť snímky z dovolenky či návštevy rôznych miest.

Druhou skvelou funkciou bude ďalej oddelenie snímok a priečinkov vytvorených vami od tých, ktoré vytvorili aplikácie vo vašom smartfóne. Bude tak ľahšie sa orientovať medzi naozaj vašimi snímkami a rôznymi zbytočnými súbormi, ktoré do vašej galérie ukladá napríklad hra či sociálna sieť.

Poslednou skvelou novinkou bude nový organizačný panel. Ten bude užitočný najmä pre používateľov smartfónov, ktorí v galérii ukladajú množstvo snímok a nevedia sa medzi nimi vyznať. Ten bude ponúkať napríklad efektívne čistenie galérie či dokonca kôš, ktorý bude možné vysypať. Ten sa v MIUI Galérii nachádza už teraz a užitočný je i preto, že ukladá snímky i po ich zmazaní ďalších 30 dní. Ak by sa tak stalo, že by ste omylom niečo zmazali, jednoducho to nájdete.

Kedy budú nové funkcie v aplikácii dostupné?

Všetkým fanúšikom i sledovateľom spoločnosti Xiaomi je isto jasné, že tieto tri funkcie budú najprv dostupné len v čínskej verzii nadstavby MIUI. MIUI Galéria by tak aktualizáciu s novými funkciami získať už v dohľadnej dobe. No zároveň si nevieme tipnúť, kedy budú novinky dostupné i u nás. Nemalo by to však trvať dlho, pretože ide o naozaj užitočné funkcie nadstavby.

Páčia sa vám nové funkcie spojené s organizáciou MIUI Galérie? A na ktorú funkciu sa najviac tešíte? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close