MIUI 12: Nahrajte si nové dynamické tapety do Vášho Android smartfónu z najnovšej nadstavby od Xiaomi

Pozrite sa, ako môžete nahrať nové tapety z MIUI 12 do svojho smartfónu

MIUI 12 dynamicke tapety
Zdroj: Vosveteit.sk

Spoločnosť Xiaomi len pár dní dozadu predstavila smartfón Mi 10 Youth Edition spolu s nadstavbou MIUI 12, ktorá priniesla viacero vylepšení a noviniek. Jednou z nich sú aj nové „Super pozadia“, resp. Živé tapety, ktoré bezpochyby potešia nejedny oči. Portál xda-developers.com priniesol port, pomocou ktorého môžete tieto nové tapety vyskúšať v každom Android smartfóne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Stiahnite si tapety z MIUI 12 do svojho smartfónu

Nastavenie nových dynamických tapiet od Xiaomi je vskutku veľmi jednoduché. Prostredníctvom tohto odkazu, môžete do svojho zariadenia stiahnuť jednotlivé pozadia (súbor je približne 300-megabajtov veľký). Následne je potrebné súbor rozbaliť. Napríklad do sekcie fotografie, obrázky, alebo do Vami preferovanej zložky.

Po tom je potrebné otvoriť zložku prostredníctvom správcu súborov, kde ste rozbalili súbor a nainštalovať .akp súbory (smartfón Vás môže požiadať o udelenie povolenia. To treba potvrdiť).

Následne prostredníctvom nástroja na zvolenie pozadia si vyhľadajte stiahnuté obrázky, resp. animácie z nadstavby MIUI 12. V prípade, ak ich nenájdete pomocou vstavaného nástroja, tak si stiahnite aplikáciu Tapety od spoločnosti Google, kde ich nájdete. Aplikáciu nájdete pod videom nižšie.

Hintergründe
Hintergründe
Developer: Google LLC
Price: Free

Pozadia je možné nahrať pomocou návodu vyššie do smartfónov s verziou Android 8.1 a vyššou.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre