MIUI 12.5 sa konečne dostáva i do tohto lacného, no populárneho smartfónu: Registrujete ju aj vy?

MIUI 12.5 konečne prichádza do obľúbeného modelu z roku 2019 s nízkou cenou. Redmi 8 tak v novom kabáte bude plynulejší i stabilnejší.

MIUI 12.5_aktualizacia ako nainstalovat
Zdroj: YouTube (Technolobe)

Mesiac august je takmer u konca a s jeho koncom sa blíži i koniec druhej vlny aktualizácií na verziu nadstavby MIUI 12.5. Väčšina smartfónov, ktorá bola na pláne s aktualizáciou v dobe júl – august už svoju aktualizáciu získali a momentálne sa do už aktualizovaných zariadení dostáva i populárny model z roku 2019. Ten sa stále teší z veľkej popularity a najnovšie nás portál Xiaomiadictos.com informuje o správe, že čerstvo aktualizovaným modelom je Redmi 8. Ktoré modely treba však ešte aktualizovať? Pozrite sa na to spolu s nami!

Redmi 8 získava dlhoočakávanú aktualizáciu

Aktualizácia systému, na ktorú majitelia všetkých smartfónov od Xiaomi čakajú, len teraz pristala do zariadení s názvom Redmi 8. Tento populárny, no lacný smartfón z roku 2019 sa konečne môže tešiť z vyššej stability i plynulého chodu, ktorý mu nadstavba MIUI 12.5 poskytuje.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V súčasnosti však aktualizáciu môžu evidovať len majitelia smartfónov bežiacich na globálnej (MI) verzii systému. Majitelia európskej (EU) verzie si budú musieť počkať ešte pár dní, prípadne pár týždňov.

Ktoré smartfóny ostáva aktualizovať na verziu MIUI 12.5?

Keďže distribúcia druhej vlny aktualizácií je pomaly u konca, nečudujeme sa, že aktualizovať ostáva len minimum zariadení. Stále sa však niektoré nájdu a sú medzi nimi i dokonca pomerne nové i rozšírené smartfóny. Pozrite sa, ktoré modely a svoju aktualizáciu stále čakajú.

  • Redmi Note 9T
  • Redmi Note 9 Pro
  • Redmi Note 9S
  • Redmi 9
  • Poco X3 NFC

A čo bude nasledovať, až budú aktualizované i tieto smartfóny? Xiaomi bude mať voľnú ruku a je celkom pravdepodobné, že prinesie nadstavbu MIUI 12.5 i do modelov, ktoré neboli predtým tak úplne v pláne. Na to si však budeme musieť ešte pár týždňov počkať a podľa všetkého nás Xiaomi prekvapí. My sa prekvapiť necháme radi a dúfame, že sa nadstavba MIUI 12.5 dostane ku všetkým, ktorí na ňu stále čakajú.

Máte svoj smartfón už aktualizovaný na MIUI 12.5? Alebo stále čakáte? Podľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre