MIUI 12.5 mieri do ďalších dvoch smartfónov: Na zozname druhej vlny aktualizácií však neboli!

MIUI 12.5 prichádza do ďalších smartfónov od Xiaomi, tentoraz však navštívi modely bez prítomnosti v aktualizačných vlnách! Ktoré to sú?

Miui_12.5
Zdroj: MIUI

Čínska spoločnosť Xiaomi len nedávno oznámila, že svoj zoznam podporovaných zariadení pre MIUI 12.5 rozšíri o štyri modely. Medzi ne patrili aj staršie smartfóny ako napríklad Mi 8, o novšej generácii smartfónov z radu Mi 9 sa zatiaľ nerozprávalo. Pochopiteľne i tieto smartfóny získajú novú nadstavbu, neboli však hlásené v žiadnej z aktualizačných vĺn. A zatiaľ čo druhá vlna aktualizácií novej nadstavby ešte nie je dokončená, portál Piunikaweb.com nám hlási hneď dva smartfóny, ktoré spomínanú aktualizáciu nadstavby získavajú. Ktoré to sú?

Xiaomi Mi 9

Ako sme už avizovali, vlajkový model roku 2019 získava aktualizáciu pre MIUI 12.5. Je zvláštne, že sa v aktualizačných vlnách zatiaľ nikde nespomínal, no bolo viac než isté, že práve tento obľúbený model aktualizáciu získa. Tešiť sa z nej však zatiaľ nebudú všetci.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Síce ide o globálnu verziu systému, teda aktualizácia je kompatibilná s našími modelmi. Stále však ide len o Mi Pilot testerskú verziu systému pre užívateľov prihlásených v programe. Ak teda pôjde testovanie MIUI 12.5 medzi užívateľmi bez väčších problémov, v najbližších dňoch sa jej dočkáme i vo väčšej miere.

MIUI 12.5 pre Mi 9T Pro

Druhým smartfónom z dvojice aktualizovaných smartfónov je Mi 9T Pro. Tento smartfón vychádza zo série Redmi K20, keď bol predstavený ako Pro verzia smartfónu z novej línie Redmi K. Model si získal srdcia fanúšikov najmä vysúvateľnou selfie kamerou, ktorá nenarúšala displej a model nedisponoval nevkusným notchom či priestrelom.

I keď Xiaomi neskôr od tohto riešenia neskôr upustilo, model Mi 9T Pro bol veľmi populárnym smartfónom s výbavou vlajkového modelu. MIUI 12.5 prichádza do tohto smartfónu zaslúžene, rovnako ako v prípade Mi 9 však stále nejde o stabilnú verziu systému. Majitelia modelu prihlásení v Mi Pilot programe si nový systém môžu užívať už teraz, veríme však, že testovanie prebehne bez problémov a Xiaomi nadstavbu vypustí medzi všetky smartfóny.

Vlastníte niektorý z uvedených modelov? A ste dokonca prihlásení v Mi Pilot programe pre MIUI 12.5? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre