SpravodajstvoXiaomi

MIUI 11: Pozrite si veľký únik fotografií pripravovaného rozhrania pre Xiaomi telefóny

Z uzavretého BETA testovania MIUI 11 sa dostali von fotografie takmer kompletného rozhrania.Takto by malo vyzerať nové rozhranie v Xiaomi telefónov.

MIUI nadstavba od Xiaomi bezpochyby patrí medzi tie obľúbenejšie. Dôvodom prečo tak je, je intuitívne rozhranie a množstvo dodatočných funkcionalít, ktoré by sme v samotnom Androide len ťažko našli. Aktuálne Xiaomi drží pravideľnými aktualizáciami pri živote nadstavbu MIUI 10, tá by však mala byť už čoskoro nahradená novou verziou. Hovorí sa, že bude predstavená spolu so smartfónom Xiaomi Mi Mix 4, ktorého predstavenie by sa malo konať koncom tohto mesiaca.

Pozrite si nový vzhľad nadstavby MIUI 11

Portál Gzichina.com prišiel s veľkým únikom fotografií rozhrania pripravovanej verzie nadstavby MIUI 11, ktoré pochádzajú z uzavretého BETA testovania nadstavby. Ako môžete vidieť, tak Xiaomi z pohľadu dizajnu zapracovalo na kompletne novom vzhľade ikon, vrátane Nastavení a vybraných aplikácií. V rámci fotografií je zároveň vidieť aj niekoľko funkčných vylepšení, napríklad implementáciu zdieľania súborov naprieč viacerými zariadeniami, rýchle odpovede (v notifikačnej lište), ako aj nový mód funkcie Always-on-Display.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close