SpravodajstvoXiaomi

Mi Note 11 má priniesť prelomovú novinku! Zvládne Xiaomi túto náročnú výzvu?

Mi Note 11 je vraj na ceste a so sebou má priniesť novinku, ktorú mu konkurencia bude závidieť! Zvládne túto výzvu ale Xiaomi?

Posledný smartfón zo série Mi Note prišiel ešte v novembri 2019 a fanúšikovia spoločnosti volajú po jeho nástupcovi. Xiaomi chce svojím zákazníkom výjsť v ústrety vo všetkých smeroch a Mi Note 11 je vraj v príprave. Dokáže však pokoriť úspešný Mi Note 10, ktorý prišiel ako prvý smartfón so 108mpx penta kamerou? „Desiatka“ je v obehu doteraz a jej majitelia sú jej stále verní. Ak však „jedenástka“ prinesie túto novinku, veríme, že mnohí svoj dvojročný model s radosťou vymenia.

200mpx snímač kamery

Výrobcovia smartfónov v poslednej dobe vyzerajú, ako keby sa predbiehali, kto prinesie snímač s vyšším počtom megapixelov. Portál Xiaomiadictos.com informuje, že Xiaomi plánuje priniesť prvenstvo s 200mpx snímačom. Ak budú tieto informácie pravdivé, smartfóny zo série Mi Note 11 by mohli priniesť fotografie kvalitnejšie ako tie z klasických fotoaparátov a takýto snímač by mohol byť na vrchole fotorebríčkov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ak myslíte, že 200mpx snímač je len snom fanúšikov fotografií, tak opak je pravdou. Podľa dostupných informácií na takom snímači pracuje i spoločnosť Samsung, ktorý je známy kvalitnými snímačmi fotografií.

Mi Note 11

Ďalší smartfón zo série Mi Note to bude mať naozaj ťažké. Po úspechu modelu Mi Note 10 Xiaomi minulý rok nepredstavilo jeho nástupcu, čím sklamalo mnohých nadšencov. Zdá sa však, že pôvodne ukončená línia Mi Note sa vráti a rovno s veľkou parádou.

Očakávame pokračovanie v tradícii veľkého displeja s miniatúrnymi rámčekmi. Rátame samozrejme s AMOLED displejom a i keď teraz nevieme s istotou povedať, kedy bude smartfón medzi nami, sme si istí, že tento rok sa obľúbená línia vráti.

Prítomnosť 200mpx snímača nám však dáva pochybnosti o jeho užitočnosti. Už pri príchode 108mpx snímačov sa polemizovalo či jeho význam a kvalita fotografií je naozaj potrebná a o opaku nás presvedčil momentálne najlepší snímač na trhu, 50mpx ISOCELL GN2 od Samsungu. Kam sa ale s 200mpx snímačom dostaneme nakoniec nevieme a preto sa pýtame vás, má takýto snímač svoj význam alebo je len „na okrasu“?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close