Mi Electric Scooter 3 je tu! Xiaomi odhalilo všetky vlastnosti novej elektrokolobežky ešte pred predstavením

Mi Electric Scooter 3 je nová elektrická kolobežka od Xiaomi s vylepšenými vlastnosťami. Pozrite sa na jej výbavu i očakávanú cenu.

Xiaomi kolobezka m365-min
Zdroj: Youtube (Xiaomi)

Xiaomi nie je len výrobcom smartfónov či produktov chytrej domácnosti, to všetci dobre vieme. Na konte má niekoľko vydarených elektrokolobežiek, ktoré žnú úspechy medzi elitou. Ako tomu je zvykom, spoločnosť nedokáže udržať jazyk za zubami a početné úniky o nových zariadeniach vychádzajú na povrch i niekoľko dní pred predstavením. Rovnakým prípadom je i predstavenie novej generácie elektrokolobežky Mi Electric Scooter 3, ktorá sa nečakane objavila v aplikácii Mi Home. Na jej prítomnosť v aplikácii nás upozornil portál Xiaomiadictos.com.

Nový výkonný motor i režim šetriaci batériu

Nová elektrokolobežka od Xiaomi s názvom Mi Electric Scooter 3 prinesie množstvo vylepšení oproti predchádzajúcim verziám. Novinka sa pýši napríklad 600W motorom, ktorý ponúkne rýchlosť až 25km/h a dostatočný výkon na výstup do kopca až so 16° sklonom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

O výdrž sa postará batéria s kapacitou 7650mAh, ktorá sľubuje dojazd až 30km. Novinkou u batérie je tzv. režim spánku udržujúci batériu v dobrej kondícii ak ju necháte viac ako 15 dní s nabitou batériou pod 30%. Čo sa týka kolies, Mi Electric Scooter 3 získa 8,5″ kolesá s vylepšenými brzdami na zadnom kolese a E-ABS systémom na prednom kolese.

Výhodou kolobežky je aj systém KERS schopný premeniť kinetickú energiu na energiu elektrickú. Vďaka tomu bude dobíjanie vašej kolobežky efektívnejšie a napríklad pri jazde z kopca bude batéria schopná dobíjať sa. Nezabudnime však podotknúť, že nová Mi Electric Scooter 3 bude dostupná s úplne novým dizajnom doplnená o elegantnú modrú a vylepšený skladací systém.

Mi Electric Scooter 3
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Cena a dostupnosť

Keďže Mi Electric Scooter 3 nebola oficiálne predstavená, čakáme na viac informácií z predstavovacej udalosti. Očakávame, že predstavenie prebehne 26.7. na už oznámenej udalosti, kde sa dozvieme viac. Čo však vieme povedať je predpokladaná cena, ktorá by mala štartovať na úrovni 399€. V takejto cenovej úrovni pôjde určite o naozaj atraktívny kúsok, ak teda premýšľate nad kúpou novej elektrokolobežky, počkajte si na oficiálne predstavenie!

Využívate na prepravu elektrokolobežku aj vy? A príde vám výbava s cenou novej kolobežky od Xiaomi atraktívna? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre