SpravodajstvoXiaomi

Mi Band 7 od Xiaomi dostane aj vylepšenú verziu: Ak rozmýšľate nad novým Mi Band, radšej ešte počkajte

Nová verzia v podobe Mi Band 7 Pro by so sebou mohla priniesť aj podporu GPS konektivity, ktorá základnej verzii náramku stále chýba.

Po nedávnom predstavení náramku Mi Band 7 na čínskom trhu by sme očakávali, že čínsky gigant už predstavil všetko, čo mal vo svete fitness trackerov na pláne. Ak sme si však toto mysleli, boli sme na omyle. Na pláne je totiž predstavenie vylepšenej verzie náramku v podobe Mi Band 7 Pro. Zatiaľ nie je známe, čo všetko má nová verzia náramku priniesť, a tak môžeme len odhadovať, aké vylepšenia nám ponúkne. Vieme však, kedy by nová verzia tohto náramku mala prísť. Bližšie informácie nám prináša portál gsmarena.com a ak ste rovnako nedočkaví ako my, môžete sa radovať. Nová verzia náramku totiž príde už o niekoľko týždňov.

Na ceste je nový Mi Band 7 Pro

Aj keď nový náramok s označením Mi Band 7 v Číne vyvolal veľmi dobré ohlasy najmä pre prítomnosť Always On displeja, čínske Xiaomi plánuje predstaviť ešte jednu verziu náramku tento rok. Populárny fitness tracker z radov Xiaomi tak získa novú generáciu v podobe Mi Band 7 Pro, ktorý rovnako vyjde v Číne s takýmto označením. Nanešťastie sa zatiaľ nedozvedáme nič o globálnej verzii náramku a ani to, či ku nám dorazí len jedna verzia, alebo sa budeme tešiť z prítomnosti oboch verzií.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ak máme byť úprimní, náramok Mi Band 7 v porovnaní so starším Mi Band 6 NFC nepriniesol veľa vylepšení. Ponúka ako NFC konektivitu, tak mnoho športových režimov a jedinými skutočnými vylepšeniami je väčší displej a podpora už spomínaného Always On displeja. Pro verzia sa teda ne trhu určite ujme, nakoľko predpokladáme, že nám ponúkne tú najočakávanejšiu novinku. V prípade Mi Band 7 Pro by sa totiž v náramku mohla objaviť aj podpora GPS, ktorú v základnej verzii náramku nenájdeme. Náramok Redmi Smart Band Pro však už podporu GPS priniesol aj dávnejšie, vieme teda, že priniesť túto funkciu do náramku nie je pre Xiaomi problém.

Novinka príde už čoskoro, tvrdia leakeri

Únik nového náramku do aplikácie od Xiaomi potvrdzuje, že by nový náramok už mohol byť pripravený k svojej prezentácii. Očakávame však, že náramok sa objaví popri predstavovaní iného dôležitého modelu, ktorý si pre nás Xiaomi pripraví. Mi Band 7 Pro by sme tak mohli vidieť už čoskoro. Leakeri poukazujú na to, že by sa mohol ukázať po boku modelu Xiaomi 12 Ultra, ktorý príde už v júli. Ten by mal mimochodom byť prvým smartfónom s kamerou, na ktorej spolupracovala aj nemecká spoločnosť Leica.

Dúfame, že sa bližšie informácie o náramku dozvieme už v blízkej dobe. Rovnako tiež dúfame, že sa v novej verzii náramku objaví aj dlhoočakávaná podpora GPS. A keďže sa blíži aj júl, môžeme očakávať, že informácie o Mi Band 7 Pro sa na nás postupne budú hrnúť do všetkých strán.

Kúpili by ste si náramok Mi Band 7 Pro ak by mal GPS? Alebo by ste radšej siahli po staršej verzii náramku? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close