Mi 11T Pro sa objavil v IMEI databáze: Jeho príchod v niektorých krajinách je potvrdený!

Mi 11T Pro potvrdzuje svoju existenciu prítomnosťou v IMEI databáze. Vďaka nej poznáme napríklad jeho prítomnosť v určitých krajinách.

Mi 10T Pro_displej
Zdroj: YouTube (GadgetMatch)

Modelový rad Mi 11 sa má už čoskoro rozšíriť o ďalšie zariadenia. Po vzore minulého roku majú i tento rok prísť na svet 3 smartfóny s označením písmenka T, ktoré majú byť lacnejšou alternatívou pre smartfóny z hlavnej vlajkovej línie. Svoj príchod potvrdzuje i model s názvom Mi 11T Pro, ktorý sa objavil v IMEI databáze, čím potvrdil svoju existenciu hneď v niekoľkých krajinách. Čo všetko sa z certifikácie dozvedáme pre nás sprostredkoval portál Xiaomiadictos.com.

Mi 11T Pro a jeho dostupnosť

Rovnako ako minulý rok, modely zo série Mi 11T nemajú prísť priamo na čínsky trh. Nie je však vylúčené, že sa do domácej Číny dostanú pod iným názvom. S istotou však vieme povedať, že model sa objaví v krajinách akou je napríklad Malajzia či ďalšie krajiny na juhu Ázie. Prítomnosť modelov zo série však nie je potvrdená ani vylúčená v Európe. Ako však poznáme Xiaomi, smartfóny zo série sa ku nám dostanú i s hviezdnou výbavou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Čo odhaľuje certifikácia?

Certifikácia modelu v IMEI databáze nenaznačuje nič konkrétne o modeli Mi 11T Pro. Smartfón však podľa databázy bude podporovať LTE konektivitu, ráta sa však i s 5G pripojením. Okrem pripojenia databáza upozorňuje aj na modelové číslo, s ktorým teraz môžeme model spájať. V rôznych certifikáciách teda smartfón môžeme odteraz nájsť i pod názvom 2107113SG.

Medzi nepotvrdené vlastnosti modelu Mi 11T Pro patrí napríklad čipset Snapdragon 870 s inováciami ako kamerou, ktorá poteší nejedného fanúšika mobilnej fotografie. O konkrétnom snímači sa zatiaľ nevraví. V prípade displeja by malo ísť v tomto prípade o AMOLED displej, keďže spoločnosť už neplánuje tento rok predstaviť smartfón z vyššej triedy s IPS LCD panelom.

Displej by v prípade Mi 11T Pro mal získať i tentokrát vyššiu obnovovaciu frekvenciu. Len pre porovnanie, jeho predchodca získal 144Hz IPS LCD displej.

Brúsite si zuby na túto zatiaľ tajomnú sériu? Alebo zvažujete kúpu nejakého iného modelu? Dajte nám svoje tipy na smartfóny čo stoja za to do komentárov!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre