Mestskej elektrickej kolobežke ZP088 jednoducho neodoláš! Zaujme skvelým výkonom, no hlavne extrémne nízkou cenou

Elektrická kolobežka ZP088-L2 zahajuje priamy útok na svojich "značkových" protivníkov. Z tej cenovky sa vám proste zatočí hlava.

elektricka kolobezka zp088_l2 ilustracny
Zdroj: Geekbuying, úprava: Vosveteit.sk

Pokukávaš po ideálnej mestskej elektrickej kolobežke, ktorá by ti nezabrala veľa miesta v kufri auta, poprípade aby sa dala ľahko nosiť aj v MHD, no zároveň za ňu nechceš vyvaliť úplný majland? Dostupných alternatív je na trhu mnoho, no väčšina z elektrických kolobežiek s cenovkou okolo 300 eur nestojí ani za povšimnutie. To však nie je prípad kolobežky ZP088-L2. Tento pohľadný „tátoš“ ponúka ideálny mestský dojazd až 30 km, pričom si zanecháva naozaj prívetivú cenovku.

Moderný dizajn, dostatok výkonu a najmä skutočne atraktívna cena

Kolobežka zaujme už na prvý pohľad svojim pekným dizajnovým spracovaním. Uhladený dizajn dopĺňa aj rozšírená podstava pretiahnutá až nad zadné koleso, či celkom umne integrovaná batéria v spodnej časti kolobežky. Už pri prvom pohľade vystupujú aj masívne 10-palcové kolesá s mestským hladším obutím ako aj jednoduchý skladací mechanizmus a integrovaný LED displej priamo na riadidlách kolobežky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
elektricka kolobezka zp088_l2
Zdroj: Geekbuying, úprava: Vosveteit.sk

Čo sa týka pohonného ústrojenstva, kolobežka je vybavená 10 Ah batériou a 350 W elektromotorom. Spoločnými silami tak kolobežka ponúka maximálnu rýchlosť až 31 km/h, čo je viac ako väčšina konkurencie. Nesmieme zabudnúť ani na už vyššie spomínaný dojazd zhruba 30 až 40 km. Za zmienku určite stojí aj nosnosť kolobežky, ktorú výrobca stanovil až na 125 kg.

elektricka kolobezka zp088_l2 svetla
Zdroj: Geekbuying, úprava: Vosveteit.sk

Svižnejšia jazda v mestskom prostredí si vyžaduje aj adekvátne bezpečnostné prvky. Krátku brzdnú dráhu zabezpečuje zadná kotúčová brzda. O dostatočné osvetlenie kolobežky sa zase stará LED osvetlenie a odrazové prvky. Kolobežke nechýba ani pomyselná „povinná“ mestská výbava v podobe zabudovaného stojanu a zvončeku na riadidlách.

Elektrickú kolobežku ZP088-L2 aktuálne nájdeš za bezkonkurenčných 283,00 eur iba na e-shope Geekbuying.com. Pri zadávaní objednávky však nesmieš zabudnúť na zľavový kupón „NNNZP088L2“. Kolobežka je dodávaná z jedného z európskych skladov, čím sa vyhneš aj poplatkom ako clo alebo DPH. Spoľahnúť sa zároveň môžeš na expresne rýchle doručenie do niekoľkých pracovných dní bez akéhokoľvek príplatku.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre