Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Mestská elektrická skladačka alebo poriadny horský fatbike? Elektrobajky BEZIOR aktuálne kúpiš za šialené ceny

Výpredaj elektrických bicyklov od spoločnosti BEZIOR je tu! Vybrané modely môžeš momentálne uchmatnúť v zľavách, akým sa ťažko odoláva.

Kúpa nového elektrického bicykla nemusí nutne znamenať niekoľko tisícovú investíciu. Ak pokukávaš po kompaktnom mestskom bicykli alebo po poriadnom horskom parťákovi, ktorý ťa nesklame ani v snehu, nemal by si prehliadnuť ponuku stále populárnejšieho výrobcu cenovo dostupných elektrobicyklov BEZIOR. Na e-shope TomTop.com sa totižto spustil ich veľký výpredaj, v rámci ktorého môžeš mať tie najlepšie kúsky za šialené ceny. 

BEZIOR M20 – mestská skladačka s parádnym dojazdom

Do hľadáčika by sme ti ako prvú chceli dať mestskú skladačku BEZIOR M20. Jej základom je kompaktný skladací rám, ktorý v sebe ukrýva 10,4 Ah batériu. Aj napriek nej však bicykel bezproblémovo zložíš tak, aby si ho zmestil aj do kufra malého auta. Už pri pohľade na tento model je jasné, že sa jedná o mestského parťáka, od čoho sa odvíja aj použitie 20-palcových kolies alebo ďalšie doplnky ako zabudovaný stojan alebo zadný držiak. 

bezior m20 ilustracny
Zdroj: TomTop.com

Pri výbere mestského bicykla však treba hľadieť aj na bezpečnostnú výbavu, ktorá je v tomto prípade na vysokej úrovni. Nechýbajú kotúčové brzdy vpredu i vzadu či LED osvetlenie. Za zmienku určite stojí aj odpružená predná vidlica a sedlovka, ktoré náramne zvyšujú jazdný komfort. 

bezior m20 doplnky
Zdroj: TomTop.com

Čo sa týka pohonné ústrojenstva, model BEZIOR M20 je vybavený 350W elektromotorom, ktorý v spolupráci so spomínanou batériou ponúka dojazd až 40 km. Vďaka spriahnutiu so 7-stupňovou kazetou od spoločnosti Shimano však v hybridnom režime dokážeš z bicykla vyžmýkať až 80 km dojazdu, čo pohodlne stačí na akékoľvek dlhšie výlety. Nesmieme zabudnúť na maximálnu rýchlosť v elektrickom režime, ktorá je na úrovni 35 km/h

BEZIOR M20 už za 562,99 eur v DE sklade nájdeš na TomTop.com

Mestský model BEZIOR M20 momentálne nájdeš v bleskovom výpredaji na e-shope TomTop.com už za skvelých 562,99 eur. Doprava je v tomto prípade zabezpečená z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Nemusíš sa tak obávať strašiakov ako clo alebo DPH. 

BEZIOR X500Pro – na dlhšie výlety aj do horšieho terénu

Druhým zaujímavým modelom, ktorý rozhodne stojí za pozornosť, je horský elektrobajk BEZIOR X500Pro. Aj keď sa jedná o už poriadny horský bicykel so zadným odpružením, jeho podstata vychádza z mestského modelu BEZIOR M20. Odvíja sa od toho samotná skladacia konštrukcia, vďaka ktorej je presúvanie bicykla omnoho pohodlnejšie ako aj kapacita batérie10,4 Ah. Výrobca však počíta s drsnejšími podmienkami, kvôli čomu je stavba bicykla spevnená a udrží až 200 kg. Vizuálnou zmenou oproti mestskému modelu prešli aj kolesá, ktoré narástli na 26-palcov

bezior x500pro 1
Zdroj: Cafago

Jazda v teréne si taktiež vyžaduje adekvátnu výbavu, čo sa prejavilo na použití masívnejších kotúčových bŕzd a už spomínanom zadnom odpružení. Vylepšenia neminuli ani prednú vidlicu, ktorá ponúka omnoho vyšší zdvih. Ani tento model však neobišlo predné LED svietidlo či LED displej zobrazujúci všetky informácie o jazde. 

bezior x500pro 4
Zdroj: Cafago

Čo sa pohonu tohto modelu týka, výrobca siahol po výkonnejšom 500W elektromotore a 7-stupňovej kazete s prehadzovačkou od spoločnosti Shimano. Elektromotor v tomto prípade ponúka nižšiu maximálku na úrovni 30 km/h, no samotný dojazd narástol na 45 km. Dôležitý je však údaj o dojazde v hybridnom režime, ktorý je pri poriadnych výkonoch v lese a pri dlhších trasách najdôležitejší. So 100 km dojazdom v hybridnom režime si však zrejme vystačia aj tí najnáročnejší. 

BEZIOR X500Pro už za 884,99 eur nájdeš na TomTop.com

BEZIOR X500Pro nájdeš taktiež v bleskovom výpredaji na e-shope TomTop.com. Jeho cenovka aktuálne spadla na skvelých 884,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Dodatočných poplatkov ako clo alebo DPH sa tak nemusíš obávať. 

BEZIOR X500 – kopec zábavy v snehu či v poriadnom blate

Tretím a zároveň posledným bicyklom, ktorý by si nemal prehliadnuť, je model BEZIOR X500. Aj keď sa pri jeho modelovom označení nenachádza prívlastok Pro, ide o najlepšie vybavený model spomedzi všetkých spomínaných. Takmer určite ho možno označiť za bicykel pre tých najnáročnejších, ktorí sa chcú zabaviť v poriadnom teréne a zároveň hľadajú skvelý model s pomerom cena:výkon

bezior x500
Zdroj: TomTop

Aj model BEZIOR X500 vychádza zo skladacieho dizajnu, no v tomto prípade vo svojom ráme uchováva technologicky vyspelejšiu batériu s kapacitou až 12,8 Ah. Navýšený je aj výkon elektromotoru až na 500W, pričom nechýba už pokročilý systém Shimano Altus, ktorý ponúka až 27 prevodov. Maximálka elektromotoru je pritom na úrovni až 35 km/h. Dojazd celej sústavy je pritom zachovaný ako v modeli X500Pro, či už v elektrickom alebo hybridnom režime. 

bezior x500 brzdy
Zdroj: TomTop

Výrazná zmena však nastala v prípade kolies, ktoré získali až 4-palcové plášte. Bicykel tak môžeme pohodlne označiť za fatbike, s ktorým sa mimoriadne zabavíš aj v zlom počasí, či už v úplnom blate alebo dokonca v snehu. Veľké plášte zároveň zvyšujú aj pohodlie pri jazde v náročnom teréne. Netreba zabudnúť ani na hydraulické kotúčové brzdy. Ich brzdné schopnosti sú v teréne omnoho lepšie ako klasické kotúčové s bežným oceľovým lankom, takže aj tento aspekt môže zavážiť pri rozhodovaní sa pre ten správny model. 

Fatbike BEZIOR X500 už za 1 139 eur nájdeš na TomTop.com

Pochopiteľne, aj model BEZIOR X500 momentálne nájdeš vo výpredaji na e-shope TomTop.com. Jeho cena klesla na skvelých 1 139 eur, čo robí rozhodovanie sa medzi ním a modelom X500Pro ešte ťažšie ako doteraz! Ani v tomto prípade sa nemusíš obávať platenia drahého cla alebo DPH, keďže je zabezpečené dodanie z nemeckého skladu

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close