ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávody

Máte obrazovku smartfónu preplnenú ikonami aplikácií? Pomocou tohto widgetu môžete nahradiť všetky ikony!

Pozrite sa na aplikáciu Easy Drawer - App Organizer, prostredníctvom ktorej viete vytvoriť univerzálny widget, ktorým nahradíte ikony aplikácií na úvodnej obrazovke.

Určite to poznáte, krátko potom, ako si kúpite nový smartfón, tak úvodná obrazovka telefónu je krásne prehľadná. Nájdeme tam len pár aplikácií. No ako plynie čas, tak sa vám obrazovka zaplní desiatkami ikon, čo vedie k tomu, že je neskôr chaotická a neprehľadná. Existuje ale nejaké riešenie, vďaka ktorému môžete mať na domovskej obrazovke poriadok? Krátka odpoveď znie áno. Nižšie sa môžete pozrieť na riešenie tohto problému!

Pozrite sa, ako si môžete upratať úvodnú obrazovku telefónu

Dovoľte nám, dať vám v súvislosti s touto témou do pozornosti aplikáciu Easy Drawer – App Organizer, ktorú si bezpochyby obľúbite. Dostupnou je v obchode Play a nebude vás stáť ani jedno €. Hoci aplikácia ponúka aj spoplatnené funkcie, no tie nie sú potrebné, aby ste si upratali displej smartfónu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Easy Drawer - App Organizer
Easy Drawer - App Organizer
Developer: Appthrob
Price: Free

Pomocou aplikácie môžete vytvoriť klávesnicu, ktorú je potrebné umiestniť ako widget na domovskú obrazovku mobilu. Následne, ak budete chcieť napríklad  vyhľadať aplikáciu Facebooku, tak na klávesnici stlačíte písmeno „F“. Potom sa vám vyfiltrujú všetky aplikácie, ktoré začínajú na písmeno F. Jednoduché, však?

vyhladania aplikacie cez easy drawer_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Aplikácia ponúka aj ďalšie funkcie, pomocou ktorých môžete zefektívniť vyhľadanie aplikácií v telefóne. Je schopná dokonca zobraziť aj skryté aplikácie, ktoré nie sú viditeľné v zozname aplikácií. K dispozícii je aj história otvorených aplikácií či možnosť vytvorenia zoznamu obľúbeného softvéru. K týmto funkciám sa dostanete pomocou ikon v spodnom pravom rohu.

vyhladania aplikacie cez easy drawer_2
Zdroj: Vosveteit.sk

Jednou z ďalších zaujímavých funkcií aplikácie je, že môžete pomocou nej vyhľadať aj kontakty z telefónneho zoznamu. Túto funkciu si je ale potrebné aktivovať v nastaveniach aplikácie. Volá sa „Items to show“ a dostanete sa k nej pomocou ikony ozubeného kolieska v ľavej časti klávesnice. No treba povedať, že funkcia môže pre niekoho pôsobiť mätúco. Veď posúďte sami nižšie.

Ako pridať widget na domovskú obrazovku?

Ak sa pýtate, ako môžete pridať klávesnicu Easy Drawer – App Organizer na úvodnú obrazovku vášho telefónu, tak je to pomerne jednoduché. Zaberie vám to len pár sekúnd. Podržte na prázdnom mieste obrazovky prst, kým vám nevyskočí ponuka s možnosťou pridania widgetov. Následne v zozname dostupných mini aplikácií vyhľadajte Easy Drawer. Potom budete môcť vytvoriť klávesnicu a umiestniť ju na domovskej obrazovke telefónu.

Pevne veríme, že tip na aplikáciu vyššie vás potešil a hlavne, že tento nástroj využijete.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close