Filmy a seriálySpravodajstvo

Marec prináša bohatú nádielku nových a kvalitných seriálov: Čo na Netflixe rozhodne neprehliadnite?

Aj tento mesiac prináša spoločnosť Netflix množstvo kvalitných titulov.

Spoločnosť Netflix neváha ani tento mesiac a na marec si pripravila naozaj štedrú ponuku nových seriálov. Na čo sa môžeme tešiť?

Human Resources

Od tvorcov populárneho seriálu Big Mouth prichádza spin-off, ktorý nám priblíži denné životy „hormonálnych monštier“, pomáhajúcich ľuďom prejsť každou fázou života, od puberty až po starobu. Seriál Big Mouth sa nebál rozoberať citlivé témy spojené s dospievaním a Human Resources v tomto trende pokračuje. Do ponuky Netflixu sa dostane 18. marca a tešiť sa môžeme na špičkový scenár a kvalitne spracovaný svet.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Bridgerton

25. marca sa v ponuke Netflixu objaví aj druhá séria seriálu Bridgerton, jedného z najväčších počinov spoločnosti. Vrátime sa do Anglicka počas jeho regentskej éry a opäť budeme sledovať osudy rodu Bridgertonovcov, snažiaceho sa prežiť vo vysokej spoločnosti anglickej šľachty.

The Last Kingdom – 5. séria

Už na budúci týždeň, 9. marca, sa odštartuje piata a posledná séria úspešného seriálu The Last Kingdom. Od konca poslednej série sa dej posunul o niekoľko rokov vpred. V Anglicku sa darí udržiavať krehký mier, no hlavná postava, Uhtred, tuší, že už čoskoro prídu problémy. Čo sa bude diať ďalej? Posledná séria prináša veľkolepé uzatvorenie príbehu.

Pieces of Her

Ide o oovinka Netflixu, ktorú si budeme môcť pozrieť 4. marca. Pieces of Her je napínavým dramatickým thrillerom, ktorý sleduje príbeh mladej ženy menom Andy. Tá sa pokúša odhaliť temnú minulosť jej matky, ktorá vypláva na povrch po násilnom útoku odohrávajúcom sa v malom americkom meste. Pieces of Her ponúka skvelú hereckú zostavu a dej, ktorý budete sledovať so zatajeným dychom.

The Guardians of Justice

Inovatívny. Tak by sa dal označiť seriál The Guardians of Justice, ktorý spája hrané postavy s 2D a 3D animáciou. Je to kombinácia, ktorá sa len tak nevidí a spolu s fascinujúcim príbehom je viac ako isté, že The Guardians of Justice prinesie neopakovateľný zážitok. V ponuke Netflixu sa objavil už 1. marca.

Vikings: Vallhala

Ak ste ešte nezačali pozerať nový spin-off z prostredia krutých severských bojovníkov, rozhodne si ho nenechajte ujsť. Vikings: Valhalla sa v ponuke Netflixu objavil v týchto dňoch a je pokračovaním úspešného seriálu Vikings. V seriáli budeme môcť vidieť začiatok konca Vikingov, ktorý odštartoval bitkou o most Stamford.

Seriál je zasadený sto rokov po konci seriálu Vikings a zachytáva príbehy slávnych severských vodcov Leifa Eriksona, Freydís Eiríksdóttir a Haralda Hardrada.

Business Proposal

Tento juhokórejský seriál odštartoval 28. februára. V príbehu sledujeme mladú Shin Ha-ri, ktorá sa v prestrojení za svoju kamarátku vyberá na slepé rande. Jej cieľom je nechať sa odmietnuť od sľubného potenciálneho partnera, no plány sa menia, keď zistí, že ide o výkonného riaditeľa veľkej spoločnosti. Čo urobí Shin Ha-ri, keď ju požiada o ruku?

Našli ste si medzi seriálmi vyššie niečo aj vy? Prípadne, máte nejaký dobrý tip na ďalšie seriály? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close