Marec na Netflixe bude nabitý skvelými filmami a seriálmi: Tu je prehľad toho, čo by ste nemali prehliadnuť!

Filmová a seriálová ponuka Netflixu sa opäť rozrastá a v druhej polovici marca príde aj niekoľko veľkých titulov.

Netflix ponuka filmov a serialov
Zdroj: YouTube (Netflix,KinoCheck.com), Úprava: Vosveteit.sk

Marec na Netflixe bude bohatý na kvalitné tituly. V minulom článku sme vám priniesli prvú várku titulov, no ponuka sa ani zďaleka nekončí. Aj po zvyšok mesiaca sa môžete tešiť na príjemné večery strávené pri veľkých filmových, či seriálových počinoch. Predbežný zoznam prináša portál What’s on Netflix a počas februára môže byť doplnený ešte o ďalšie tituly.

The Adam Project

Film z dielne Netflixu sa v ponuke objaví 11. marca. V sci-fi trháku budeme sledovať mladého Adama a jeho staršiu verziu, ktorá ku nemu prichádza z budúcnosti. Hlavnú úlohu stvárňuje fantastický Ryan Reynolds no doplní ho aj hviezda filmovej série The Avengers, Mark Ruffalo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Rescued by Ruby

Príbeh podľa skutočnej udalosti, ktorý zachytáva policajta so snom dostať sa k jednotke psovodov K-9. Opäť film, za ktorým stojí Netflix sa v ponuke objaví 17. marca. Adoptuje si z útulku šteniatko Ruby, ktorá bola adoptovaná dokopy päťkrát, no zakaždým ju vrátili, kvôli jej nezvládateľnej povahe. Ako sa nakoniec vyvinie toto partnerstvo?

Black Crab

18. marca sa na obrazovkách objaví ďalší film so štítkom „Netflix Original“. Black Crab je švédsky akčný film, zasadený do post-apokalyptického sveta. Sledovať v ňom budeme osudy šiestich vojakov vyslaných na prísne tajnú a nebezpečnú misiu. Počas svojej cesty si nikdy nebudú istí, komu môžu veriť.

Human Resources

Kreslený komediálny seriál, ktorý je spin-off k seriálu Big Mouth. Ten nám priniesol problémy partie tínedžerov, ktorí sa museli popasovať s problémami dospievania. Seriál Big Mouth sa nebál zájsť aj do kontroverznejších tém spojených s tínedžerským životom. Human Resources nadväzuje na postavy „Hormonálnych monštier“, ktoré pomáhajú ľuďom prejsť si všetkými aspektmi života. Seriál sa v ponuke Netflixu objaví 18. marca.

Standing up

Francúzsky komediálny seriál o partii štyroch priateľov, ktorí sa snažia nájsť úspech v uliciach Paríža. Prvá séria odštartuje 18. marca.

Top Boy

Ďalšia séria surovej kriminálnej drámy nás vráti do ulíc Londýna už 18. marca. Sledujte partičku drogových dílerov a spoznajte prostredníctvom nich temnú kultúru londýnskych gangov. Seriál vzniká pod zastrešením Netflixu.

Windfall

Netflix Original kriminálny thriller prichádza do ponuky 18. marca. Dej zachytáva muža, ktorý sa rozhodol vlámať sa do dovolenkového sídla istého miliardára. Jeho plány mu ale prekazí párik, ktorý sa na poslednú chvíľu vracia domov.

Bridgerton

Rod Bridgertonovcov sa v plnej sile vracia na obrazovky. Seriál Bridgerton je doteraz najväčším projektom spoločnosti Netflix a jeho druhá séria bude mať premiéru koncom budúceho mesiaca, presnejšie 25. marca. Okúste bohatstvo, chtíč a zradu počas regentskej éry Anglicka.

Našli ste si medzi seriálmi a filmy vyššie svojho favorita? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre