Makibes X1 – laserová gravírovačka pre úplných začiatočníkov, ktorá poteší tvoju peňaženku

Populárny výrobca elektroniky má vo svojej ponuke naozaj atraktívnu entry-level laserovú gravírovačku pre záujemcov o túto technológiu..

makibes x1 ilustracny-min
Zdroj: Geekbuying.com

Ponor sa do sveta laserového gravírovania už dnes! Zaujímaš sa o túto stále populárnejšiu domácu zábavku, no bojíš sa, že to nakoniec nebude pre teba a nechceš vyhadzovať zbytočné stovky eur iba tak? Riešením môže byť cenovo dostupná laserová gravírovačka vhodná pre úplných začiatočníkov od výrobcu Makibes. Tento populárny výrobca elektroniky totižto priniesol prednedávnom na trh zaujímavý entry-level model Makibes X1, ktorý je ako stvorený pre amatérov, ktorí si chcú túto technológiu vyskúšať na vlastnej koži.

Makibes X1 – postačujúci výkon a skutočne dostupná cena

makibes x1 -min
Zdroj: Geekbuying.com

Výrobca Makibes pri svojom modeli X1 siahol po naozaj minimalistickom dizajne, ktorý je značný už pri prvom pohľade. Laserová gravírovačka pozostáva z hlavných hliníkových profilov a posuvného profilu pre pohyb samotnej laserovej hlavy. Gravírovačka tak nezaberá príliš veľa priestoru, pričom ju je možné behom pár minút jednoducho zložiť/rozložiť podľa potreby.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
makibes x1 laser-min
Zdroj: Geekbuying.com

Gravírovačka ponúka aj napriek kompaktným rozmerom hliníkových profilov úctyhodný priestor až 410 x 400 mm pre tvorbu aj naozaj veľkých domácich projektov. Zariadenie je tak možné využiť pri naozaj akýchkoľvek domácich projektoch, či už hovoríme o gravírovaní malých predmetov, drevených vizitiek, kľúčenkách a pod. alebo o veľkých drevených obrazoch a grafikách na dreve.

makibes x1 laserovy modul -min
Zdroj: Geekbuying.com

Samotný laserový modul možno označiť za dobrú voľbu pre úplných začiatočníkov. S výkonom 5,5W sa jedná o klasický entry-level výkon, ktorý spája postačujúci výkon pre gravírovanie do rôznych materiálov (drevo, papier, kartón, plasty, látky, keramika ako aj povrchové gravírovanie niektorých kovov) spolu s bezpečnostnou stránkou. Laser sa pritom pýši dobrými parametrami, pomerne malým kompresným bodom s rozmermi iba 0,07 x 0,08 mm a presnosťou gravírovania na úrovni 0,01 mm. Hravo si tak poradí aj s rezom do materiálov ako 12 mm drevo či 8 mm akryl.

Výrobca stavil aj na rýchlosť gravírovania, ktorá je pri náročnejších projektoch kľúčová. Rýchlosť na úrovni 8 000 mm/min je na túto cenovú kategóriu naozaj vynikajúci údaj, čo rozhodne stojí za pozornosť. Oku záujemcu by však nemala ujsť ani ďalšia výbava tejto gravírovačky ako integrovaná ochrana zraku pred UV žiarením, či už priamo na laserovom module alebo v podobe dodávaných okuliarov. Nechýba ani nastaviteľná výška celej gravírovačky pomocou šikovných nožičiek či podpora populárnych softvérových nástrojov LaserGRBL a LightBurn pre jednoduché gravírovanie priamo z PC alebo laptopu.

Laserovú gravírovačku Makibes X1 s výkonom 5,5W momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Gravírovačka je dostupná z lokálneho poľského skladu, vďaka čomu ušetríš nemalé financie spojené s dodávaním (clo a DPH) ako aj čas. S kupónom „7XZ7ECGBA9“ pritom aktuálne ušetríš aj niekoľko desiatok eur navyše, pričom konečná cena gravírovačky klesne po aplikovaní kupónu na skvelých 159,00 eur! Dodanie z poľského skladu je pritom úplne bezplatné.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre