Longer Laser B1 30W – cenovo dostupná laserová gravírovačka pre tých najnáročnejších zákazníkov

Novinka v ponuke výrobcu Longer prichádza s bezkonkurenčne vysokým výkonom a mimoriadne lákavou cenovkou v predpredaji.

longer laser b1 ilustracny 2-min
Zdroj: Longer

Zoznámte sa s novým prírastkom do rodiny laserových gravírovačiek od spoločnosti Longer. Novinka Longer Laser B1 30W patrí medzi najvýkonnejšie kúsky medzi kúskami určenými pre bežných hobby zákazníkov. Zaujme však aj ďalšími parametrami a nízkou cenou v predpredaji, ktorá z nej robí premianta medzi konkurenciou v pomere cena:výkon. Longer Laser B1 30W je totižto jedinou laserovou gravírovačkou s výkonom 30W a cenovkou pod 1 000 USD!

Longer Laser B1 30W – bezkonkurenčný výkon za lákavú cenu

Novinka Longer Laser B1 30W dokáže bez námahy rezať alebo gravírovať širokú škálu materiálov, čím sa radí medzi najuniverzálnejšie zariadenia na trhu. Od dreva a nerezovej ocele po kožu, striebro, akryl, tkaninu a mnoho ďalších, Laser B1 ponúka univerzálnosť v zaobchádzaní s rôznymi materiálmi pre vaše kreatívne projekty.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
longer laser b1 materialy-min
Zdroj: Longer

Zariadenie je vybavené laserovou hlavou s 6 jadrami, ktorá poskytuje vysoký výkon 33W, čo vedie k silne koncentrovanému laserovému lúču. Ten zvyšuje reznú schopnosť gravírovačky o viac ako 20%. V praxi tak dokáže gravírovačka rezať 20 mm drevo Paulownie, 10 mm čierny akrylát či dokonca 0,1 mm nehrdzavejúcu oceľ iba na jeden ťah. Pri viacerých ťahoch si však gravírovačka dokáže poradiť aj s 25 mm lipovým drevom či dokonca až 50 mm čiernym akrylátom! S Laser B1 tak môžete odomykať nekonečné možnosti rezania a gravírovania a pretaviť svoje unikátne nápady do reálnych projektov a produktov.

Silnou stránkou najnovšieho prírastku v ponuke spoločnosti Longer je aj priestranná pracovná plocha s rozmermi 450x440mm, čo je významné zvýšenie o 23,75% v porovnaní s inými možnosťami. Vďaka zväčšeným rozmerom ponúka Laser B1 zvýšenú flexibilitu a univerzálnosť, čo umožňuje väčšiu kreativitu a produktivitu v širokom spektre aplikácií.

longer laser b1 rozmery-min
Zdroj: Longer

Model Laser B1 je vybavený inovatívnou 32-bitovou základnou doskou, ktorá umožňuje rýchlosť gravírovania na úrovni až 36,000mm/min. Ide o viac ako štvornásobnú rýchlosť ako pri bežných laserových gravírovačkách, čo zabezpečuje rýchly a efektívny chod. Gravírovačka je vybavená aj mimoriadne tichým ovládačom TMC2209, ktorý efektívne minimalizuje prevádzkový hluk a poskytuje hladší a tichší výkon. Nechýba ani overená technológia Air assist ovládateľná priamo cez aplikáciu Lightburn, ktorá zvyšuje funkčnosť a efektivitu samotného laseru.

Maximálna miera zabezpečenia a silná konektivita

Gravírovačka obsahuje komplexný rad ôsmich ochranných prvkov pre bezpečnú prevádzku. Stroj je vybavený inteligentnými senzormi, ktoré automaticky vypnú laser v prípade pádu, detekcie plameňa, prerušenia dát alebo zamrznutia laserovej hlavy počas viac ako 15 sekúnd. Okrem toho, na zabránenie vyhorenia, laserová hlava sa automaticky resetuje na nulu, keď je detegovaný požiar.

longer laser b1 bezpecnost-min
Zdroj: Longer

Laserový modul je vybavený panoramatickým filtrom, ktorý efektívne filtruje 99,8% laseru. Táto funkcia poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany, čo robí stroj bezpečnejším na použitie. Nechýba ani vymeniteľná ochranná šošovka, ktorá plní kľúčovú úlohu pri bránení dymu v znečisťovaní laserovej šošovky. S týmto inovatívnym dizajnom Laser B1 minimalizuje riziko kontaminácie a predlžuje životnosť laserového modulu, čo umožňuje konzistentnú a spoľahlivú prevádzku.

Z hľadiska pripojiteľnosti nechýba viacero pohodlných metód prenosu dát, vrátane Wi-Fi, USB kábla, mobilnej  aplikácie a TF kariet. Univerzálna konektivita umožňuje bezproblémovú offline prevádzku, čo vám umožňuje používať Laser B1 kdekoľvek bez obmedzení fyzického pripojenia k počítaču. Či už preferujete bezdrôtový prenos prostredníctvom Wi-Fi, priame pripojenie cez USB kábel, použitie používateľsky príjemnej aplikácie, alebo prístup k súborom uloženým na TF kartách, Laser B1 poskytuje flexibilné možnosti, ktoré sa prispôsobia vášmu pracovnému toku a maximalizujú pohodlie.

Laserovú gravírovačku Longer Laser B1 aktuálne nájdete v predpredaji priamo na stránkach výrobcu. Dostupná je aj v európskom sklade a to hneď za predpredajových 999,99 USD namiesto pôvodných 1 399,99 USD. Dodanie je v tomto prípade úplne bezplatné a už tradične, vďaka dodaniu z EÚ skladu sa vyhnete aj dodatočným poplatkom ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre