APLIKÁCIE A HRYFilmy a seriályNávodySpravodajstvo

Listujete Netflixom a neviete si nájsť dobrý film? Potom by vám nemala chýbať táto aplikácia vo vašom Androide!

Táto aplikácia získava jedno dobré hodnotenie za druhým. Určite ju neprehliadajte!

Netflix je skvelou službou, ktorá ponúka tisícky filmov, či seriálov. Mnohé z nich patria medzi špičkové, ale nájdeme tam aj mnoho obsahu, o ktorý by sme za normálnych okolností ani nezakopli. Bezpochyby mnohí z nás už prelistovali ponuku desiatky krát, ktorú nám algoritmus tejto služby ponúka neustále dookola. Bohužiaľ však k aktualizácií obsahu nedochádza tak často, ako by sme chceli. Následne sa mnohí z nás uchyľujú k rôznym zoznam najlepších filmov na Netflixe, ktoré vyhľadávame na internete, avšak častokrát sa v nich filmy opakujú. Práve táto situácia nás prinútila hľadať riešenie, kde sa dá „inšpirovať“. Odpoveď sme našli v aplikácii Friendspire: Stop Searching. Start Finding.

Takto si nájdete nové filmy, ktoré vás budú baviť

Aplikácia Friendspire: Stop Searching. Start Finding, teda „Prestaň hľadať, začni nachádzať“ je vskutku jednoduchou, ale o to šikovnejšou aplikáciou, ktorá je mimochodom dostupnou zadarmo. Stiahnuť ju môžete pomocou odkazu nižšie, vedúceho do Google Play.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Friendspire: Movies, TV, Books
Friendspire: Movies, TV, Books

Pri prvom otvorení vás aplikácia vyzve, aby ste zadali rok vášho narodenia a vybrali ste si kategórie filmov a seriálov, ktoré vás bavia. Ide napríklad o komédie, horory, trilery a podobne. Následne sa vám ukáže zoznam obsahu, kde zvoľte filmy, či seriály, a ohodnoťte ich. Je to za účelom, aby algoritmus bol schopný zistiť, čo vás baví a čo nie. Odporúčame vám z bohatého zoznamu vybrať, ako ľúbivý obsah, tak aj ten, o ktorý nemáte záujem. Samozrejme, následne ho ohodnoťte podľa svojich preferencií. Ohodnoťte obsah aspoň 10-krát.

Následne uvidíte rozhranie, ako môžete vidieť nižšie na obrázku. V rámci hlavnej sekcie, vo vrchnej časti obrazovky, sa môžete preklikávať medzi jednotlivými sekciami, ako sú seriály, filmy, knihy a podobne. V rámci jednotlivých sekcií nájdete populárne zoznamy filmov (či iného obsahu), kde budete mať dostupné desiatky filmov či seriálov.

oblubene kategorie serialov a filmov_android vyhladavac obsahu_4
Zdroj: Vosveteit.sk

Do pozornosti by sme vám však radi dali dve sekcie. Prvou z nich je sekcia „Find now“, teda vyhľadaj. V rámci tejto sekcie si môžete zvoliť kategóriu obsahu, o ktorý máte záujem. V rámci nej nájdete „nekonečný“ zoznam filmov prispôsobený vašim záujmom. Do pozornosti vám dávame ešte možnosť hodnotenia obsahu, na základe ktorých dochádza k následnému prispôsobovaniu filmov, ktoré vidíte v ponuke.

Druhá sekcia, ktorú určite neprehliadnite, je „Follow other movies buffs“. V rámci tejto sekcie nájdete ďalších používateľov s podobnými záujmami a ich zoznamy filmov, ktoré označili, že sa im páčia.

oblubene kategorie serialov a filmov_android vyhladavac obsahu_9
Zdroj: Vosveteit.sk

Pevne veríme, že pomocou tejto aplikácie nájdete váš nový obľúbený film, či seriál, v priebehu niekoľkých minút.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close