Leto na Netflixe sa rozbieha vo veľkom: Týchto 10 nových filmov sa postará o kvalitný večer

Týchto 10 nových filmov na Netflixe sa postará o to, aby ste mali príjemný letný večer. Určite sa týmto filmom nevyhýbajte.

Netflix_titulka_2
Zdroj: flickr.com (Focal Foto) (CC BY-NC 2.0)

Leto sa začalo a spolu s ním Netflix pridáva do ponuky ďalšie filmy a seriály, ktorými si môžete spríjemniť dlhé večery. Vybrali sme si pre vás desiatku najzaujímavejších titulov, ktoré už nájdete v ponuke Netflixu. Poďme sa pozrieť na to, aké to sú.  

10 filmových a seriálových noviniek na Netflixe

Too Old for Fairy Tales 2 

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako prvé tu máme film od našich susedov, Poliakov. Zachytáva príbeh mladého Waldeka, ktorý sa vydá na cestu naprieč Tatrami, keď sa do ich domu nasťahuje nový partner jeho matky. Waldek ale chce nájsť svojho otca, ktorého nikdy nevidel.  

1917  

Leto je hlavne o dobrej nálade a zábave, no okrem komédií Netflix pridáva aj niečo, čo poteší hlavne milovníkov vojnových drám. Film 1917 je veľkolepý príbeh o dvoch britských vojakoch, ktorí sa pokúsia prejsť cez nepriateľské línie, len aby mohli doručiť správu, ktorá môže pomôcť zachrániť stovky mužov.  

A Million Ways to Die in the West 

Komédia od Setha MacFarlana, ktorý stojí za populárnymi seriálmi ako Futurama alebo Family Guy. Tentokrát sa ocitá na divokom západe, mieste, kde jeden o život mohol prísť mimoriadne ľahko, čo si uvedomuje aj hlavná postava, Albert. Albert žije pokojný a usporiadaný život, vyhýbajúc sa všetkým problémom, ktoré môžu vzniknúť zo života na divokom západe. Keď však cúvne z duelu a neubráni svoju česť, opustí ho priateľka a celý jeho život sa obráti na ruby.  

Ali 

Fanúšikovia boxu si môžu pozrieť životopisný film o jednej z legiend tohto športu, Muhammadovi Alim. Film zachytáva cestu Aliho na vrchol a aj to, ako sa z neho stal najkontroverznejší zápasník boxu.  

Baby Boy 

Jody je muž, ktorý má dve deti a žiadnu prácu. Nedokáže sa vysporiadať s rýchlo sa nabaľujúcimi povinnosťami a nepomáha ani to, že jeho matka a jej nový priateľ ho chcú z domova vyštvať.  

The Breakfast Club 

Čo sa stane, keď sa stretne športovec, šprt, drsňák a školská princezná v jednej triede po škole? Rozhodne to nuda nebude a viac môžete vidieť v tomto filme.  

Burn After Reading 

Po prečítaní spáľte, je jeden z tých filmov, ktorý sa nedá slovami opísať, treba ho jednoducho vidieť. Čaká však na vás bláznivá komédia, v ktorej neuhádnete, čo sa bude diať, ani keby ste chceli. Hviezdne obsadenie, fantastické výkony a humor, ktorý vám musí sadnúť. Po prečítaní spáľte je filmom, ktorý si buď zamilujete alebo ho budete nenávidieť, no rozhodne mu treba dať šancu.  

The Conjuring 

Milovníci hororu si prídu na svoje s filmom The Conjuring. Príbeh zachytáva rodinku, ktorá sa presťahovala do farmárskeho domu, kde sa stretáva s nadprirodzenými silami. Rodine pomôže dvojica známych paranormálnych vyšetrovateľov.  

Dune 

V kinách sme mohli vidieť druhú časť veľkofilmu Duna, no vedeli ste, že táto sci-fi klasika už bola v minulosti sfilmovaná? Do ponuky Netflixu sa dostala práve táto staršia verzia a ak máte radi staré filmy alebo ste veľkým fanúšikom tohto sveta, oplatí sa pozrieť si ju.  

La La Land 

Romantický príbeh dvoch umelcov, ktorým ale v ideálnom vzťahu bránia ich kariérne ambície. Film La La Land prináša trpkosladký romantický príbeh zasadený do moderného Los Angeles.  

 Našli ste medzi filmami a seriálmi vyššie také, ktoré vás oslovili? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre