Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Lenovo S2 Pro – inteligentné hodinky s osvedčeným dizajnom, 15 dňovou výdržou a najmä atraktívnou cenou

Inteligentné hodinky Lenovo S2 Pro aktuálne zoženieš už za skvelých 28,45 eur s bezplatným doručením bez cla a DPH.

Dostupné inteligentné hodinky vhodné na každodenné nosenie, či na športové aktivity za menej ako 30 eur? Na trhu príliš veľa takýchto modelov nenájdeš a práve preto ti dávame do pozornosti hodinky Lenovo S2 Pro. Tento zaujímavý značkový model totižto ponúka až 15 hodinovú výdrž batérie, až 23 športových režimov ale i netradičnú funkciu teplomeru. Skvelou správou je, že cenovka tohto atraktívneho modelu aktuálne na e-shope TomTop.com klesla na skvelých 28,45 eur s bezplatnou dopravou

Hodinky Lenovo S2 Pro za 28,45 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Inteligentné hodinky Lenovo S2 Pro 

lenovo s2 pro
Zdroj: TomTop

Hodinky Lenovo S2 Pro sa už pri prvom pohľade vyznačujú osvedčeným dizajnom obdĺžnikového displeja s uhlopriečkou 1,69 palca a rozlíšením 240 x 280 pixelov. Dominantný displej ďalej dopĺňa klasický silikónový náramok vhodný na každodenné nosenie, či športové aktivity. Pri dizajne treba určite spomenúť aj to, že hodinky spĺňajú certifikát IP67. Vďaka tomu je zaručená vodeodolnosť pri bežných aktivitách počas dňa, či pri „suchých“ športových aktivitách. 

lenovo s2 pro rozmery
Zdroj: TomTop

Čím sa však hodinky vyznačujú od svojich konkurentov je už spomínaná výdrž batérie. Tá má kapacitu až 250 mAh a ponúka výdrž na úrovni až 15 dní, no samozrejme, záleží od ich využitia. Čo sa netradičností a odlišností od konkurentov týka, Lenovo S2 Pro ponúkajú nie len klasický snímač tepu, ale i teplomer. K dispozícii sú však aj už tradičné funkcie ako merač vzdialenosti, počítadlo kalórií či spánkový monitoring.

lenovo s2 pro vodeodolnost
Zdroj: TomTop

Ako sme už načrtli v úvode, hodinky majú aj značného „športového“ ducha. Podčiarkuje to prítomnosť až 23 športových režimov a bezproblémové prepojenie so smartfónom, v ktorom používateľ nájde nie len údaje o svojom zdraví, ale i prehľad všetkých športových aktivít. 

Hodinky Lenovo S2 Pro za 28,45 eur nájdeš na TomTop.com

Inteligentné hodinky Lenovo S2 Pro momentálne nájdeš na e-shope TomTop.com už za 28,45 eur s bezplatným doručením. Pri objednávke však odporúčame zvoliť si bezplatnú dopravu Duty Free Shipping, ktorou sa vyhneš ďalším zbytočným poplatkom. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close