Legendárny Winamp volá používateľov, aby sa stali BETA testermi novej verzie aplikácie

Winamp aktualizoval svoju stránku. Okrem zmeny dizajnu, žiada používateľov, aby sa stali testermi BETA verzie aplikácie.

Winamp
Zdroj: winamp.com/Printscreen

Ešte v októbri 2018 spoločnosť Winamp vydala verziu aplikácie 5.8. Najprv bola však distribuovanou mimo oficiálnych kanálov, až krátko na to, riaditeľ spoločnosti v dôsledku toho, že bola v obehu ich aplikácia, ju oficiálne sprístupnil pre širokú verejnosť. Na margo situácie vtedy uviedol:

„Nedávno unikla na verejnosť verzia Winampu 5.8, ktorá sa šírila internetom. V dôsledku toho sme sa rozhodli sprístupniť túto verziu aplikácie, ktorá sa dostala na internet. Preto Vám odporúčame, aby ste si stiahli skôr túto verziu ako inú, pretože vám garantujeme, že je pre vás bezpečnejšia…“

Odvtedy sme o vývoji aplikácii moc toho už nepočuli. Najnovšie však vývojári aplikácie aktualizovali svoju oficiálnu stránku, ktorá prešla výraznou zmenou. Okrem nového loga Winampu a celkovo redizajnu vzhľadu stránky, služba začala pozývať používateľov, aby sa stali BETA testermi aplikácie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Winamp_stante sa BETA testerom
Zdroj: winamp.com/Printscreen

V súčasnosti na to, aby ste sa stali BETA testerom, tak musíte vyplniť žiadosť. Bohužiaľ však, potom ako ju vyplníte, tak sa k aplikácii hneď nedostanete. Uvidíte hlášku:

„Ďakujeme. Ozveme sa vám hneď, ako bude beta verzia pripravená na vyskúšanie.“

Rovnako na stránkach služby sa môžeme dočítať, že ponúkne možnosť pre interpretov, aby mohli prostredníctvom Winampu zdieľať a predávať svoju tvorbu. Zatiaľ však nie sú presne známe informácie, ako bude táto funkcia fungovať. Do úvahy prichádza, že Winamp sa bude niesť v duchu platformy Spotify.

„Pre umelcov a tvorcov hudby ide o to, aby sme vám dali kontrolu nad vaším obsahom. Pomôžeme vám úzko sa spojiť s vašimi fanúšikmi a zarobiť si spravodlivejší príjem z toho, čo máte radi.

Ste sólový interpret, kapela alebo vydavateľstvo? Zaregistrujte sa teraz a získajte aktualizácie o novom Winampe a o tom, ako môžete distribuovať svoju hudbu úplne novému publiku.“

Hneď, ako budú dostupné nové správy ohľadne aplikácie, tak vás budeme informovať.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre