Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

KUGOO S1 – jedna z najlacnejších kolobežiek na trhu s dojazdom 30 km a váhou iba 11 kg

Kolobežka KUGOO S1 je jednoznačne tou najvýhodnejšou voľbou, ak hľadáte ľahkú kolobežku, ktorú bezproblémovo hodíte do auta, či MHD.

Jedna z najdostupnejších elektrických kolobežiek na trhu a jednoznačne najlacnejšia „dospelácka“ kolobežka od overeného výrobcu KUGOO prichádza s ešte atraktívnejšou cenou. Elektrická kolobežka KUGOO S1 s dojazdom 30 km, nosnosťou až 120 kg a najmä váhou iba 11 kg je totižto momentálne dostupná za historicky najnižšiu cenu. Na e-shope Geekbuying.com si môžeš svoj kúsok uchmatnúť už za 235,78 eur, už tradične, s bezplatným doručením z EÚ skladu bez cla a DPH

KUGOO S1 s kupónom „GKB801S“ za 235,78 eur nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

KUGOO S1 – ideálna mestská kolobežka 

KUGOO S1 kolobezka_dizajn
Zdroj: produktová fotografia

Ak bývaš vo väčšom meste, poprípade do mesta cestuješ z priľahlých obcí pomocou MHD, respektíve inou prímestskou dopravou, rozhodne by si mal nad kolobežkou KUGOO S1 porozmýšľať. Práve v takomto prípade sa totižto jedná o najlogickejšiu kúpu a to najmä vďaka jej kompaktnosti a nízkej hmotnosti. Samotný výkon a dojazd pritom bohato postačuje na to, aby si sa mohol v rámci mesta presúvať aj na dlhé vzdialenosti. 

KUGOO S1 kolobezka_pneumatiky
Zdroj: produktová fotografia

KUGOO S1 je totižto vybavená 350W elektromotorom, ktorý je umiestnený na prednom kolese. Maximálna rýchlosť je pritom na úrovni 30 km/h. Čo sa týka dojazdu, elektromotor si pomerne dobre rozumie s 6 000 mAh Li-ion batériou, keďže pohonné ústrojenstvo ako celok ponúka dojazd na úrovni až 30 km.

kugoo s1 riadidla
Zdroj: Geekbuying

Kolobežka zároveň nesklame ani po stránke bezpečnosti. Brzdný systém sa pýši brzdnou dráhou iba 4 metre, čo je pri kolobežkách naozaj skvelý údaj. Spomenúť však treba aj 8,5-palcové kolesá s výrazným dezénom, ktorý vás nenechá v štichu ani v zlom počasí. 

Pri každodennom presúvaní počas celého roka sa určite zíde aj to, že kolobežka spĺňa certifikáciu IP54. Počas večerných jázd sa taktiež zídu aj zabudované LED svietidlá vpredu i vzadu, či naozaj komplexný LED displej umiestnený priamo na riadidlách, ktorý zobrazuje naozaj detailné informácie o jazde, či stave batérie. 

KUGOO S1 s kupónom „GKB801S“ za 235,78 eur nájdeš na Geekbuying.com

Elektrickú kolobežku KUGOO S1 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 235,78 eur. Za dopravu ani v tomto prípade neplatíš ani cent navyše a keďže je kolobežka dodávaná z EÚ skladu, nemusíš sa báť ani ďalších poplatkov ako clo a DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close