Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Kolobežku HIMO L2 MAX s dojazdom až 40 km a tak šialene nízkou cenou jednoducho musíš mať!

Jedna z najobľúbenejších mestských kolobežiek od výrobcu HIMO sa dočkala exkluzívneho zľavového kupónu z ktorého ti padne sánka.

Spoločnosť HIMO, spadajúca do portfólia spoločnosti Xiaomi, prišla ešte začiatkom tohto roka na európsky trh s ďalšou zaujímavou elektrickou kolobežkou určenou do mestských podmienok. Model HIMO L2 MAX so všetkými európskymi certifikátmi začal svoju kampaň s mimoriadne priaznivou cenou. Po niekoľkých mesiacoch od uvedenia na trh dostáva však aj on exkluzívny zľavový kupón, ktorý rozhodne nesmieš prehliadnuť.

HIMO L2 MAX – poriadna mestská mašina od celosvetovo ostrieľaného výrobcu

HIMO_L2_MAX_ilustracny
Zdroj: Geekbuying

Kolobežka HIMO L2 MAX už pri prvom pohľade zaujme moderným, no zároveň mimoriadne robustným dizajnom konštrukcie. Minimalistický dizajn padne do oka zrejme každému, no to nie je jediné, čím chcel výrobca zaujať. Výrobca, samozrejme, myslel aj na funkčné prvky zlepšujúce najmä pohodlie a stabilitu počas jazdy na kolobežke. Spomenieme napríklad širšie 10-palcové kolesá, ale aj rozšírenú spodnú podstavu pre väčšiu bezpečnosť aj pri svižnejšej jazde.

HIMO_L2_MAX_dojazd
Zdroj: Geekbuying

HIMO L2 MAX pod svojou minimálnou kapotou skrýva naozaj veľkú dávku výkonu, vďaka ktorej sa kolobežka nestratí ani v rýchlejšej mestskej premávke. Elektromotor s výkonom 350W si bezproblémovo poradí aj s náročnejšími kopcami so sklonom až 20 stupňov. Samozrejmosťou je maximálka na úrovni štandardných 25 km/h. Vďaka spojeniu s 10,4 Ah batériou ponúka kolobežka dojazd až 40 km. Pohodlne tak kolobežka zvládne jazdu po meste po celý deň, no postačí aj na dlhšie výlety mimo mesta.

HIMO_L2_MAX_zlozeny_stav
Zdroj: Geekbuying

Čo sa týka ďalšej výbavy, určite netreba zabúdať na účinný dvojitý brzdný systém pozostávajúci z elektrickej brzdy a tradičnej kotúčovej brzdy. Nechýba ani povinná výbava v podobe zabudovaného LED displeja priamo na riadidlách kolobežky, či LED svietidiel vpredu i vzadu pre bezpečnú jazdu aj za horších svetelných podmienok. „Mestskou“ samozrejmosťou sú už tradične aj jednoduchý skladací mechanizmus a zabudovaný stojan pre pohodlné odloženie kolobežky.

Elektrickú kolobežku HIMO L2 MAX momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Po použití kupónu „NNNHIL2MAX“ zrazíš cenu kolobežky na skutočne luxusných 372,62 eur. K dispozícii je bezplatná doprava z európskeho skladu, samozrejme, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo alebo DPH.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close