PL/SQL developer

Pracovná ponuka už nie je aktuálna

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Návrh, programovanie a testovanie aplikačných funkcií a prehľadov do systému podľa špecifikácie v jazyku Oracle PL/SQL a SQL
  • Spolupráca s ostatnými členmi vývojového tímu
  • Práca na projektoch
  • Optimalizácia SQL dotazov a PL/SQL kódu
  • Implementácia PL/SQL funkcií a procedúr
  • Analytické schopnosti v oblasti návrhu dátových tokov, transformácií, návrh dátového modelu, optimalizácia databázových objektov
  • Testovanie
  • Programovanie dátových transformácií
  • Tvorba technickej dokumentácie
  • Komunikácia so zákazníkmi a s jednotlivými oddeleniami

Počítačové znalosti – programátor

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • SQL – pokročilý
  • PL/SQL – pokročilý
  • Oracle Database – základy
  • XML – základy

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • Prax na pozícii výhodou
  • Schopnosť analytického myslenia, komunikatívnosť a tímová spolupráca
  • Znalosť UML je výhodou
  • Motivácia učiť sa nové technológie
  • Schopnosť pracovať v tíme

Ponúkaný plat

1 800 eur (v zmysle § 62 Zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov garantujeme uvedenú sumu základnej zložky mzdy) + podľa pracovných skúseností

Iné výhody

  • Flexibilný pracovný čas
  • Kurzy angličtiny
  • Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
  • Stravné lístky hradené spoločnosťou vo výške 100%
  • Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
  • Sauna a posilňovňa na pracovisku
  • Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
  • Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
  • Priateľskí  kolegovia a pracovné prostredie
  • Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
  • Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
  • Prístup k moderným technológiám

Informácie o výberovom konaní

Prosíme kontaktovať e-mailom s odborným životopisom, príp. motivačným listom a informáciou o termíne možného nástupu. Prosíme aj o zaslanie súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na dané pracovné miesto.
Pracovný pohovor realizujeme v dvoch kolách.

Kontaktná osoba

Ing. Barbora Ďurináková, Barbora.Durinakova@sfera.sk
tel.: +421 (918) 824 128

Adresa spoločnosti
sféra, a.s.
Karadžičova 2
811 08  Bratislava
Slovenská republika

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy