IT Analytik, softvérový analytik – senior

Pracovná ponuka už nie je aktuálna

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Biznis analýza, správa požiadaviek a návrh riešenia
  • Tvorba analytických modelov
  • Komunikácia so zákazníkom
  • Prezentácia výsledkov zákazníkom
  • Príprava prezentácií pre potenciálnych zákazníkov

Počítačové znalosti – programátor

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • SQL – pokročilý
  • UML – pokročilý

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • BPMN – Business Process Model and Notation
  • Design Patterns
  • Základné znalosti C# a .NET a objektovo orientovaného prístupu
  • Enterprise Architect
  • MS Office
  • Znalosť princípov webových technológií (MVC architektúra, REST a pod.) výhodou
  • Formátov XML, JSON, HTML výhodou
  • Analytické a abstraktné myslenie
  • Otvorenosť ku zmenám, návrhy riešení
  • Iniciatíva a aktivita
  • Vyžadujeme kvalitu odvedenej práce a zodpovednosť

Ponúkaný plat: 1 060 eur (základná zložka mzdy) + variabilná zložka mzdy (50%  zo základnej zložky mzdy) + podľa pracovných skúseností

Iné výhody

  • Flexibilný pracovný čas
  • Kurzy angličtiny
  • Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
  • Stravné lístky hradené spoločnosťou vo výške 100%
  • Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
  • Sauna a posilňovňa na pracovisku
  • Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
  • Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
  • Priateľskí  kolegovia a pracovné prostredie
  • Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
  • Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
  • Prístup k moderným technológiám

Informácie o výberovom konaní

Prosíme kontaktovať e-mailom s odborným životopisom, príp. motivačným listom a informáciou odkedy je možné u nás sa zamestnať.Prosíme aj o zaslanie súhlasu na spracovanie osobných údajov.

Kontaktovaní budú len uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na dané pracovné miesto.

Kontaktná osoba

Ing. Barbora Ďurináková,  Barbora.Durinakova@sfera.sk
tel.: +421 (918) 824 128

Adresa prevádzky
sféra, a.s.
Karadžičova 2
811 08  Bratislava
Slovenská republika

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy