Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Jednu z najlepších elektrických skladačiek HIMO C20 aktuálne kúpiš za historicky najlepšiu cenu!

Elektrická mestská skladačka HIMO C20 je opäť dostupná v neodolateľnej akcii. Tentokrát pri jej kúpe ušetríš desiatky eur.

Pokukávaš po ideálnom mestskom presúvadle, no elektrické kolobežky jednoducho nie sú pre teba? V takom prípade je ideálnou a o čosi bezpečnejšou voľbou práve elektrický mestský bicykel. Ten môže byť vo viacerých situáciách aj výrazne praktickejší, o čom ťa určite presvedčí aj jeden z najobľúbenejších modelov na trhu – HIMO C20 od spoločnosti Xiaomi

HIMO C20 už za 586,99 eur s bezplatným doručením nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

HIMO C20 – elektrická skladačka stvorená pre jazdu v meste

xiaomi himo c20 uvod 2
Zdroj: Cafago

Základným kameňom elektrickej skladačky HIMO C20 je robustný hliníkový rám pýšiaci sa mimoriadnou kompaktnosťou. V hlavnej rámovej trubke je pritom dostatok priestoru pre umiestnenie veľkej batérie typu 18650 s kapacitou až 10 Ah. Bicykel však má aj napriek mohutnému skladaciemu rámu a veľkej batérii váhu iba 21,1 kg, čo je na elektrický bicykel naozaj vynikajúci údaj. 

 

Po stránke pohonného ústrojenstva je na tom HIMO C20 taktiež pred drvivou väčšinou konkurencie, ktorú má na trhu. Elektromotor s výkonom 250W si mimoriadne dobre rozumie nie len s batériou, ale aj klasickým pohonom v podobe 6 stupňovej prehadzovačky od spoločnosti Shimano. Pohon bicykla ako celok je mimoriadne účinný a v hybridnom režime ponúka dojazd až 80 km. V prípade čisto elektrického pohonu sa však dostaneš aj na hodnotu až 50 km, na čo môžeš s kolobežkou v takejto cenovke vopred zabudnúť. Maximálna rýchlosť pri čisto elektrickom režime je pritom na úrovni príjemných a stále bezpečných 25 km/h

xiaomi himo c20 pumpa
Zdroj: Cafago

Ako sme už načrtli v úvode, skladací bicykel je o čosi lepšou alternatívou najmä v prípade, že hľadáš pohodlnejší no stále kompaktný dopravný prostriedok na denné jazdenie v meste. V tomto prípade sa o maximálne pohodlie starajú až 20-palcové pneumatiky, ktoré si na slovenských rozbitých cestách určite zamiluješ. Spomenúť však treba aj LED displej a LED svietidlá, či zabudovanú pumpu priamo v sedlovke bicykla. Veľkou výhodou v mestských podmienkach sú však aj kotúčové brzdy, či netradičný skladací mechanizmus. 

HIMO C20 už za 586,99 eur s bezplatným doručením nájdeš na Cafago.com

Elektrickú skladačku HIMO C20 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za 586,99 eur. Už tradične, aj v tomto prípade je k dispozícii bezplatné doručenie z nemeckého skladu bez ďalších zbytočných poplatkov ako clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close