APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Jeden z najlepších nástrojov vo Windows 10, ktorý používajú mnohí z nás, sa stáva ešte šikovnejším!

Aktualizácia aplikácie Váš telefón prináša nové možnosti ovládania ďalších častí smartfónu z rozhrania počítača.

Váš telefón je nástrojom, ktorý je prítomným vo Windows 10 zariadeniach už dlhšiu dobu. Vo svojej podstate ide o aplikáciu, ktorá umožňuje prepojenie smartfónu spolu s počítačom. Hoci niektoré funkcie, napríklad spúšťanie Android aplikácií v rozhraní počítača, sú dostupné len pre vybrané Samsung zariadenia, tak aj napriek tomu ide o užitočný nástroj, ktorý je využívaný aj používateľmi iných smartfónov.

Aplikácia umožňuje napríklad prezerať galériu smartfónu, prijímať notifikácie, správy, hovory, či dokonca na ne reagovať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Váš telefón dostáva nové funkcie, ktoré o čosi viac prepájajú počítač so smartfónom

Najnovšie zistenia portálu ALumia  poukazujú na to, že nástroj Váš telefón získava ďalšiu užitočnú funkciu, ktorá ešte o čosi viac prepája smartfón s počítačom.

Konkrétne poukazuje na funkciu „Indikátor zariadenia“, ktorá sa objavila vo verzii aplikácie v1.21012.195.0+, ktorá je postupne uvoľňovanou pre prvých používateľov. Portál konkrétne píše, že funkcia umožňuje zapnutie, resp. vypnutia vybraných funkcií telefónu, akými sú zvonenie, Bluetooth, režim nerušiť, či zvuk z audio aplikácií. Vo svojej podstate ide o ovládanie vybraných funkcií z rozhrania panelu s upozorneniami v smartfóne prostredníctvom počítača.

Vas telefon_Windows 10-ovladanie smartfonu nove funkcie
Zdroj: aggiornamentilumia.it

Ako môžete zároveň vyššie vidieť, tak náhľad odhaľuje, že funkcia je kompatibilnou aj s inými zariadeniami, ako sú zariadenia kórejského výrobcu smartfónov. Inými slovami, funkcia môžu využívať aj majitelia iných značiek smartfónov, ako sú telefóny spoločnosti Samsung.

V prípade, ak nemáte ešte svoj smartfón prepojený s počítačom, tak nám dovoľte dať vám do pozornosti návod, prostredníctvom ktorého môžete tak spraviť. Nezaberie vám to viac ako niekoľko minút.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close