Je čas presedlať na nový Windows 11? Originálne licencie aktuálne zoženieš za skvelú cenu

Využi ďalšie zľavové tornádo na Godeal24.com. Originálny softvér ako Office, Windows a mnoho ďalšieho kúpiš za tie najvýhodnejšie ceny.

godeal24 ilustracny
Zdroj: Godeal24.com

Je čas presedlať na nový Windows 11 alebo stále patríš medzi skalných fanúšikov Windowsu 10? V oboch prípadoch je tu pre teba platforma Godeal24.com. Jeden z najostrieľanejších predajcov digitálnych licencií si pripravil ďalšiu skvelú akciu pre oba tábory fanúšikov operačného systému Windows. Stále populárny Windows 10 Pro si môžeš v najnovšej kampani zakúpiť už od 6,12 eur za licenciu, pričom ďalšie veľké akcie a zľavové kupóny neminuli ani kopu originálneho a „značkového“ softvéru.

Windows 10 už od 6,12 eur!

Horúci výpredaj – Microsoft Office za najlepšie ceny

Až -62% na balíčky Windows + Office s kupónom „SGO62“

Až -50% na ďalšie verzie Windows s kupónom „SGO50“

Ďalší originálny softvér za najlepšie ceny

Rýchly a bezpečný nákup

Nákup na stránkach predajcu Godeal24.com je mimoriadne rýchlou, no najmä bezpečnou voľbou. Predajca ručí za originalitu všetkých digitálnych licencií, pričom garantuje ich pôvod. Predajca taktiež poskytuje doživotný predajný servis a 24/7 podporu na adrese service@godeal24.com. Pri nákupe odporúčame využiť bezpečnú platobnú bránu ako PayPal.com. Po nákupe je digitálna licencia dodaná takmer okamžite priamo do zadanej e-mailovej schránky.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre