Inteligentná lampa Xiaomi Philips Zhirui ponúka dokonalé osvetlenie v každom momente. Z jej ceny navyše padneš na zadok

Xiaomi Philip Zhirui
zdroj: produktová fotografia

Smart technológie sa v našich domácnostiach objavujú čoraz častejšie. Dnes na trhu máme inteligentné smartfóny, televízory, hodinky a dokonca aj inteligentné žalúzie, kúrenie či svetlo. Práve svetlo je pre nás veľmi kľúčový prvok, veď nikto nechce mať v izbe škaredé osvetlenie. Dokonca už aj štúdia dokázala, že aj farby môžu vplývať na našu náladu či pocit. Skvelým doplnkom do každej domácnosti či podniku je inteligentná lampička Xiaomi Philips Zhirui, ktorá ponúka obrovskú škálu farieb a množstvo inteligentných režimov.

Xiaomi Philip Zhirui
zdroj: produktová fotografia

Túto inteligentnú LED lampu Xiaomi Philips Zhirui získaš s kupónom „PSBLAMP“ za najlepšiu cenu na trhu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Inteligentné svetlo Xiaomi Philip Zhirui je skutočne pasť na oči. Táto lampa ponúka veľmi výkonný 12 W svetelný LED zdroj, ktorý umožňuje meniť farby podľa našej nálady. Ak máš chuť na červenú, zelenú, modrú či žltú farbu, tak si ju jednoducho cez bezplatnú mobilnú aplikáciu vo svojom smartfóne môžeš nastaviť. To ale nie je zďaleka všetko. Toto svietidlo ponúka niekoľko zaujímavých smart režimov. Spomenúť musím nočný režim, kedy sa svietidlo samo po pár minútach vypne, takže sa Ti nestane, že v noci necháš svetlo zbytočne a pre nikoho zapálené. Taktiež je zaujímavé skvelé osvetlenie pri práci s počítačom alebo pri čítaní knihy, kedy častokrát oceníme jemné a nerušivé svetlo.

Inteligentná lampa Xiaomi Philip Zhirui je vhodná všade

Xiaomi išlo pri tomto svetle skutočne ďaleko a pri týchto dvoch režimoch to určite nekončí. Lampičku si vieš nastaviť tak, aby Ti ráno začala od určitého času svietiť, čo by mohlo prispieť k tvojmu zobudeniu do nového a hádam aj pozitívneho dňa.  Výrobca navyše vsadil na istotu a túto lampu vieš zapnúť aj jediným kliknutím prsta na jej telo, no a ďalším kliknutím ju opäť vypneš. Doba dlhých káblov s vypínačov je aj vďaka tejto lampičke preč. Mimochodom, lampa je napájaná pomocou USB Type-C kábla, takže ak budeš mať výkonnú externú nabíjačku, tak z tejto lampy sa môže stáť aj prenosné svetlo.

 

Xiaomi Philip Zhirui
zdroj: produktová fotografia

Inteligentná lampa Xiaomi Philips Zhirui ponúka skutočne veľmi zaujímavý používateľský zážitok. Pomocou smartfónu si tak vieš zvoliť rôzne režimy, rôzne farby, efekty. Lampu si jednoducho vieš nastaviť tak, aby Ti dokonale vyhovovala a úplne sa hodila do akejkoľvek miestnosti v každej chvíli. Svoje využitie si táto lampa nájde aj v podnikoch, pretože je určite skvelé jedným klikom nastaviť osvetlenie v celej miestnosti. Aktuálne je toto LED svetlo vo veľkej zľave, kedy ho môžeš exkluzívne získať s kupónom „PSBLAMP“ len za 68.47 € z pôvodných 77 €. PS: Čerešničkou na torte je, že prostredníctvom dopravy EU Express, ktorá stojí pár € sa vyhneš možným poplatkom ako je CLO alebo DPH, tie totiž za teba uhradí samotný predajca.

Túto inteligentnú LED lampu Xiaomi Philips Zhirui získaš s kupónom „PSBLAMP“ za najlepšiu cenu na trhu

xiaomiZdroj: TS, úvodný obrázok: produktová fotografia

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre