APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Instagram ponúkne možnosť predplatného, aby sme mohli pristupovať k exkluzívnemu obsahu

Instagram ponúkne pravdepodobne možnosť predplatného, prostredníctvom ktorého budeme môcť pristupovať k prémiovému obsahu.

V minulosti sa už viackrát špekulovalo, že Instagram by mohol v budúcnosti ponúknuť rôzne platobné funkcie a všetko nasvedčuje tomu, že nie sme od toho ďaleko. Ako upozorňuje portál Techchrunch.com, tak sociálna sieť už čoskoro pravdepodobne zavedie naprieč platformou novú funkciu, ktorá umožní tvorcom obsahu, zarábať peniaze prostredníctvom predplatného.

Pribudne možnosť predplatného

Portál sa odvoláva na obchod App Store, kde došlo k prepísaniu popisov aplikácie, kde pribudli nové možnosti nákupov v rozhraní aplikácie. Druhým dychom však treba dodať, že funkcia nákupov naprieč aplikáciou, zatiaľ nie je dostupnou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Podľa publikovaných správ, používatelia budú mať k dispozícii možnosť kúpy predplatného vo výške od 0,99 do 4,99 dolárov. Doposiaľ, jedinou funkciou, ako si môžu tvorcovia obsahu privyrobiť prostredníctvom platformy, je prostredníctvom funkcie „Instagram Badges“, ktorá umožňuje zakúpiť si virtuálne položky počas živých videí. To by sa však malo zmeniť. Dostupné informácie hovoria, že tvorcovia obsahu budú môcť vytvárať exkluzívne príbehy, ktoré budú môcť jeho autori zdieľať len s ich sledovateľmi a nie verejne. Rovnako sa hovorí aj o zavedení funkcie, ktorá obmedzí vytváranie snímok obrazovky, ktorá má zabrániť tomu, aby sa tento obsah šíril aj medzi neplatiacich používateľov.

Treba však uviesť, že Instagram doposiaľ príchod tejto funkcie oficiálne nepotvrdil. Na druhej strane, nešlo by o žiadne prekvapenie. Obdobnú funkciu, určenú najmä pre správcov skupín na sociálnej sieti Facebook, aby si mohli privyrobiť peniaze, spoločnosť ohlásila len nedávno.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close