HuaweiSpravodajstvo

Huawei sa chystá predstaviť smartfón s pop-up kamerou. Chce ním zaujať hlavne mileniálov

Huawei pripravuje smartfón pre mileniálov. Chystá sa predstaviť telefón s pop-up selfie kamerou, ako reakciu na Realme X a Redmi 20?

Spoločnosť Huawei sa pravdepodobne už čoskoro pripojí k  výrobcom smartfónov ako Xiaomi, Realme, Oppo, a ďalší, ktorí už na trh uviedli smartfóny s pop-up selfie kamerou. Informuje o tom portál GSMArena.com.

Portál ďalej píše, že zariadenie by malo patriť do cenovej kategórie strednej vyššej triedy. Predávať by sa mal približne za 290$. Aktuálne ešte nepotvrdené informácie hovoria, že by sa mohlo jednať o  smartfón Huawei P Smart Z alebo Y9 Prime. Cieľovou skupinou majú byť mileniáli (pozn. redakcie: tiež označovaní aj ako generácia Y. Jedná sa o generáciu detí narodených v rokoch 1985 až 1995).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Huawei smartfon s Pop up selfie kamerou
Zdroj: GSMArena.com

Smartfón by mal byť oficiálne predstavený v  Indii, kde spoločnosť chce pravdepodobne reagovať na nedávno predstavené zariadenia Realme X a Redmi K20, ktorým sa náramne darí.

Momentálne o  samotnom zariadení toho moc nevieme.  Špekuluje sa však, že má byť vybavený OLED displejom. V každom prípade,  aktuálne treba všetky správy o smartfóne brať  s rezervou.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close