HuaweiSpravodajstvo

Huawei rozširuje zoznam zariadení Honor, ktoré dostanú najnovší Android Q. Je medzi nimi aj ten Váš?

Spoločnosť Huawei rozširuje zoznam zariadení, ktoré dostanú najnovšiu verziu Androidu Q o ďalšie zariadenie z produktovej línie Honor.

Každý väčší update operačného systému Android od spoločnosti Google prináša nové funkcionality, vrátane výkonnostných vylepšení. Nemalo by tomu byť inak, ani v  prípade  očakávanej aktualizáciu  Android Q. Pred niekoľkými týždňami spoločnosť Huawei uverejnila zoznam zariadení, na ktoré bude dostupná najnovšia verzia operačného systému Android. Najnovšie, tento zoznam rozširuje aj o  ďalšie zariadenia Honor. Informuje o  tom portál Gizchina.com.

Tieto telefóny Huawei Honor dostanú najnovší Android Q

  1. Honor 20
  2. Honor 20 Pro
  3. Honor 20 Lite
  4. Honor V20
  5. Honor 10 (novo pribudnuté zariadenie)
  6. Honor 10 Lite (novo pribudnuté zariadenie)
  7. Honor 8X (novo pribudnuté zariadenie)

Len pre zaujímavosť, spoločnosť Huawei sa 9. augusta chystá oficiálne predstaviť novú verziu nadstavby EMUI 10 založenú na najnovšej verzii operačného systému Android Q. Nadstavba v  kombinácii s novou verziou OS by mala priniesť okrem dizajnových zmien,  aj viacero noviniek a vylepšení. Napríklad podporu Tmavého režimu, technológiu Ark compiler, ktorá by mala signifikantne zvýšiť výkon zariadenia, a ďalšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dostupnosť najnovšej verzie Androidu Q v  kombinácii s EMUI 10 by mala byť krátko potom, ako spoločnosť Google uvoľní aktualizáciu pre svoje zariadenia z produktovej línie Google Pixel.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close