ANDROIDHuaweiSpravodajstvo

Huawei prezrádza približný termín, kedy bude debutovať EMUI 11 v kombinácii s Androidom 11

Nadstavba EMUI 11 bude predstavená v priebehu 3. kvartálu tohto roka

Rok 2020 je 8. výročím EMUI nadstavby, ktorá lemuje smartfóny spoločnosti Huawei. Najnovšie portál HuaweiCentral.com poukazuje na slová Wang Chengla (ide o softwarového šéfa spoločnosti Huawei), ktorý potvrdil prostredníctvom sociálnej siete Weibo, že EMUI 11 nadstavba bude predstavená ešte v tomto roku. Zároveň prostredníctvom publikovaného videa dodal, že by sa tak malo stať v priebehu 3. kvartálu, teda v najbližších 2 mesiacoch.

V priebehu 3. kvartálu

EMUI 11 nadstavba má byť okrem iného založená na operačnom systéme Android 11, ktorý bol len nedávno oficiálne predstavený spoločnosť Google (predstavená bola BETA verzia). O nadstavbe sa hovorí, že bude najinovatívnejšou od verzie 5.0.  Mali by sme sa dočkať vylepšení správy súkromia, ochrany dát, širších možností interakcií s ďalšou elektronikou a podobne. Samozrejmosťou by mali byť aj vylepšenia v podobe zvýšenia  výkonu aplikácií v rámci stratégie „All-Scenario“  (pozn. redakcie: ide o hardvérový ekosystém) a zlepšiť by sa malo aj používateľské prostredie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
EMUI 11_3 kvartal 2020
Via Huaweicentral.com

Hoci spoločnosť ešte oficiálne neodkryla presný termín predstavenie novej nadstavby, tak aj napriek tomu sa očakáva sa, že nadstavba by mohla byť predstavená už relatívne čoskoro, konkrétne počas Huawei Developer Conference 2020 v priebehu augusta (pozn. redakcie: v rovnakom termíne minulého roka bola predstavená aj nadstavba EMUI 10). Ďalej sa predpokladá, že spolu s predstavením novej nadstavby, spoločnosť otvorí aj BETA program pre smartfóny z produktovej rady P40, pričom prvými zariadeniami s predinštalovanou verziou nadstavby vrátane Androidu 11 budú pravdepodobné  smartfóny z produktovej rady Mate 40.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close