HuaweiSpravodajstvo

Huawei hovorí, že zariadenie P40 nebude mať grafénovú batériu

Grafénovú batériu v zariadení Huawei P40, resp. P40 Pro nemáme očakávať. Technológia ešte nie je pripravená na zavedenie do praxe.

Pár dní dozadu sme priniesli správy, v ktorých sme informovali, že spoločnosť Huawei pravdepodobne prinesie jednu z najväčších inovácií v mobilnom priemysle v budúcom roku. Konkrétne sme spomínali, že spoločnosť vybaví produktovú líniu smartfónov P40 grafénovou batériou, ktorých predstavenie je naplánované na koniec marca budúceho roka v francúzskom Paríži. Bohužiaľ, nestane sa tak. Na tému upozorňuje portál pocketnow. Pôvodnú informáciu o grafénovej batérii zdieľala francúzska pobočka spoločnosti Huawei, ktorá v zapätí informácie vymazala. Medzičasom sa však podarilo túto informáciu zachytiť viacerým médiám, ktoré ju ďalej zdieľali.

Huawei tweet o grafenovej baterii (1)
Zdroj: bgr.com

Spoločnosť Huawei informovala, že v  budúcoročnej vlajkovej lodi P40, resp. P40 Pro nemáme očakávať grefénovú batériu. Konkrétne hovorí, že hoci túto technológiu aktívne vyvíja, tak nie je ešte pripravená na oficiálne uvedenie na trh. Huawei odhaduje, že pripravená bude pravdepodobne až v roku 2021.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V každom prípade, zostávame aj naďalej nedočkaví na túto technológiu, ktorá sľubuje rýchlejšie nabíjanie, dlhšiu životnosť a lepšiu výdrž. Touto cestou sa zároveň chceme ospravedlniť našim čitateľom, že sme si dostatočne neoverili fakty pred ich publikovaním.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close